27. november 2020. Milan. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vodič autobusu uprednostnil deti, ktoré by volili Trumpa

SITA SITA SITA  15.11.2016 15.11.2016  

Po hlasovaní zdvihnutím rúk nechal vodič deti, ktoré boli za Trumpa, vystúpiť z autobusu ako prvé.
CANADAIGUA 15. novembra (WebNoviny.sk) - Vodič autobusu v školskom okrsku Canandaigua v americkom štáte New Yorku sa dostal do problémov, keď umožnil žiakom, ktorí by volili za prezidenta Donalda Trumpa, vystúpiť z vozidla skôr ako deťom, ktoré by hlasovali za Hillary Clintonovú. Napísala to tlačová agentúra AP.

Školský okrsok mesta Canandaigua informoval, že uvedený prípad sa stal dva dni po tom, ako Trump v prezidentských voľbách 8. novembra porazil Clintonovú.
Okrskoví úradníci uviedli, že vodič autobusu uskutočnil simulované voľby a pýtal sa žiakov základnej školy, koho by volili za prezidenta. Po hlasovaní zdvihnutím rúk nechal vodič deti, ktoré boli za Trumpa, vystúpiť z autobusu ako prvé. Deti, ktoré zdvihli ruku za Clintonovú, museli zostať sedieť na sedadlách autobusu a čakať, kým ich spolužiaci nevystúpia.

ONLINE: PREZIDENTSKÉ VOĽBY V USA - CLINTONOVÁ vs. TRUMP

Keď sa niektorí rodičia na správanie vodiča sťažovali, predstavitelia okrskového školského úradu vyhlásili, že vodič musí napísať každému účastníkovi incidentu ospravedlňujúci list.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow