26. september 2020. Edita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vodičovi autobusu sa pri nehode zapichla do tela tyč

SITA  28.12.2016 28.12.2016  

Vodič autobusu je po nehode pri obci Topoľníky ťažko zranený, polícia hľadá vodiča nákladného auta.BRATISLAVA 28. decembra (WebNoviny.sk) - Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny dopravnej nehody, ktorá sa stala v utorok 27. decembra o 20:00 pri obci Topoľníky (okres Dunajská Streda).
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, neznámy vodič viedol biele nákladné auto smerom na obec Okoč, keď sa z neho uvoľnila časť návesu. Kovová tyč spolu s kusom plachty pri tom zasiahla 46-ročného vodiča autobusu, ktorý pre úraz zišiel mimo cestu.
Odporúčame:

Foto: Na Čertovici sa stala vážna nehoda, autobus zišiel z cesty

Vodič autobusu je ťažko zranený, ostatné osoby z autobusu sa pri nehode nezranili. Polícia už začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví z nedbanlivosti. Zároveň hľadá vodiča nákladného auta. V súvislosti s dopravnou nehodou tiež žiadajú svedkov nehody, aby akékoľvek informácie k vodičovi a k nákladnému autu poskytli polícii telefonicky na číslo 158 alebo osobne na okresnom dopravnom inšpektoráte v Dunajskej Strede.
Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, tyč sa zapichla vodičovi autobusu do vrchnej polovice tela. Hasiči zraneného vodiča museli vyslobodiť hydraulickým zariadením a odovzdali ho do opatery záchranárov.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow