15. január 2021. Dobroslav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

VšZP pozná výhercov súťaže "Za preventívnu prehliadku dovole

SITA SITA SITA  1.12.2016 1.12.2016  

VšZP už po 11-ty krát odmeňovala svojich poistencov za pravidelnú starostlivosť o  zdravie. Do súťaže "Za preventívnu prehliadku dovolenka" sa v tomto roku zapojilo 23 711 poistencov, ktorí súťažili o 100 skvelých cien v celkovej hodnote viac ako 19 tisíc eur.
Prvú cenu - exkluzívnu dovolenku pri mori od CK Hydrotour získal Jaromír Skirkanič z Bratislavy, ktorý, ako sa priznal, na preventívne prehliadky chodí pravidelne. Poslednú preventívnu prehliadku absolvoval u svojho všeobecného lekára. Do súťaže sa zapojil priamo na jednom z podujatí Dni zdravia, ktoré VšZP pravidelne organizuje vo všetkých regiónoch Slovenska. Na liečení v kúpeľoch Smrdáky vyplnil súťažný kupón a usmialo sa na neho šťastie. "Keď mi volali, myslel som si, že ide o žart, ktorý si na mňa pripravili bývalí kolegovia z práce. Vôbec som tomu nechcel veriť. Nikdy predtým som sa totiž do žiadnej súťaže nezapojil a nie ešte vyhrať prvú cenu."
Na druhú cenu - luxusný týždňový kúpeľný pobyt MEDICAL GOLD od kúpeľov Dudince pre dvoch sa môže tešiť Jarmila Skyvová zo Sučian.
Pobyt vo Wellness Hoteli Chopok **** a týždeň plný luxusu pre dve osoby si bude užívať Gabriela Čákyová zo Švaboviec.
Kompletný zoznam všetkých výhercov, ktorí boli vyžrebovaní za účasti notára, je zverejnený na: https://www.vszp.sk/poistenci/zlavy-celu-rodinu/sutaz/.
Počas 11 ročnej histórie súťaže "Za preventívnu prehliadku dovolenka" odovzdala VšZP svojim poistencom už 630 cien v hodnote viac ako 94 tisíc eur. Za toto obdobie sa do súťaže zapojilo viac 200 tisíc poistencov.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow