23. november 2020. Klement. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vyše polovica miest vo vlakoch počas sviatkov je obsadená, ďalšie spoje pribudnú aj v regiónoch

 19.12.2017 19.12.2017  

BRATISLAVA 19. decembra (WebNoviny.sk) - Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vo vianočnom a novoročnom čase na trase Bratislava – Žilina – Košice vypraví štyri mimoriadne rýchliky, 22 posilových vlakov rôznych kategórií a posilní aj 35 vybraných IC vlakov o 75 vozňov druhej triedy.

Mimoriadne spoje do Košíc a Bratislavy

Obsadenosť vybraných vlakov počas sviatočného obdobia uvádza ZSSK na 50 a viac percent. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Železničnej spoločnosti Slovensko Tomáš Kováč.

Odporúčame:Železničná spoločnosť Slovensko cez vianočné sviatky posilní vlaky

Mimoriadny rýchlik R 11609 (Bratislava hl. st. 13:37 – Košice 19:41) vypravia 22. decembra a 5. januára. V pondelok 1. januára 2018 a v nedeľu 7. januára 2018 bude zasa vypravený mimoriadny rýchlik R 11610 v opačnom smere (Košice 14:25 – Bratislava hl. st. 20:34).

Železničiari odporúčajú včasné rezervácie

Podľa záujmu cestujúcich a technických možností budú posilnené aj vybrané vlaky kategórií Ex, R, RR a Os. Cestovné lístky a miestenky si cestujúci zakúpia v pokladniciach ZSSK alebo prostredníctvom e-shopu.
Cestujúcim odporúčame, aby si v záujme osobného komfortu vo vlaku včas zabezpečili rezerváciu miesta, hoci väčšina vlakov ZSSK nie je povinne miestenková.
Viac k témam: IC vlaky, Vianoce, vlaky, ZSSK Železničná spoločnosť SlovenskoZdroj: Webnoviny.sk - Vyše polovica miest vo vlakoch počas sviatkov je obsadená, ďalšie spoje pribudnú aj v regiónoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow