16. október 2018. Vladimíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Žena chcela potrestať malé dievča, bila ho pravítkom, kovovou rúrou a nakoniec ho udusila

 17.10.2017 17.10.2017  

PENSACOLA 17. októbra (WebNoviny.sk) - Žena z Floridy zabila deväťročné dievča tak, že si naň sadla a udusila ho, pričom tvrdí, že ho chcela len potrestať.

Odporúčame:Polícia pátra po tínedžerke, ktorá ušla zo zariadenia Komunita Ľudovítov

Šesťdesiatštyriročnú Veronicu Green Posey privolali podľa výpovede k deväťročnej Dericke Lindsay jej rodičia, pretože sa podľa nich "nevedela zmestiť do kože". Posey, ktorá je vzdialenou príbuznou rodiny, dievčatko najprv bila pravítkom, neskôr kovovou rúrou a nakoniec si naň sadla so svojou hmotnosťou 150 kilogramov.
Rodičia dievčaťa na polícii vypovedali, že na ňom Posey sedela asi desať minút, kým malá Dericka nezačala kričať, že sa dusí. Žena na nej sedela ešte ďalšie dve minúty a keď si odsadla, zistila, že nedýcha. Privolala teda záchranárov a dievča sa snažila oživovať, no bezúspešne.

Odporúčame:Muž položil hlavu na koľaj pred prichádzajúci vlak

Žene hrozí obvinenie z vraždy a krutého správania sa voči dieťaťu. Polícia zatkla aj rodičov dievčaťa. Posey už medzičasom po zaplatení kaucie zo zadržiavacej väzby prepustili, rodičia dievčaťa vo väzbe zostávajú, aj keď v ich prípade je kaucia nižšia.
Viac k témam: polícia, smrť, USA, zabité dievčaZdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Žena chcela potrestať malé dievča, bila ho pravítkom, kovovou rúrou a nakoniec ho udusila © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow