24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Žitňanská kritizovala Fica za výrok na adresu novinárov

SITA SITA SITA  30.11.2016 30.11.2016  

Vulgarizácia slovníka podľa ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej škodí politike i vláde.BRATISLAVA 30. novembra (WebNoviny.sk) – Vulgarizácia politického slovníka podľa ministerky spravodlivosti a podpredsedníčky Mosta-Híd Lucie Žitňanskej politike, v konečnom dôsledku aj vláde, škodí. Ako povedala novinárom v reakcii na vyjadrenie premiéra Roberta Fica na adresu novinárov, ona sa takýmto spôsobom nevyjadruje, ani sa nikdy takým spôsobom vyjadrovať nebude. "Vytváranie si nepriateľov a potom urputný boj proti týmto nepriateľom tiež politike a vláde škodí. Tak vnímam vyjadrenia premiéra," vyhlásila.

VIAC O KAUZE NA LAJČÁKOVOM MINISTERSTVE

Premiér Robert Fico sa v stredu 23. novembra po rokovaní vlády zastal ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka. Jeho rezort čelí kritike po zverejnení informácií bývalej zamestnankyne rezortu Zuzany Hlávkovej o príprave podujatí slovenského predsedníctva v Rade EÚ. Hlávková upozornila na niektoré veci, ktoré pokladá za netransparentné a podozrivé. Fico vyhlásil, že médiá na dennej báze klamú a poškodzujú slovenské predsedníctvo, ale on bude chrániť dobrú povesť nášho predsedníctva, ktoré je podľa neho hodnotené pozitívne.
Premiér v tejto súvislosti kritizoval médiá, že neinformujú, ale bojujú s vládou. Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky, vyhlásil ďalej v tejto súvislosti Fico na adresu novinárov. Premiér ďalej uviedol, že to, čo sa deje posledné dni, nie je náhoda, ale cielený útok proti úspešnému slovenskému predsedníctvu a ministrovi Miroslavovi Lajčákovi. Nie je možné, aby na princípe jedna baba povedala sa robili príbehy, ktoré sa nezakladajú na pravde, a aby sa ignorovali stanoviská, ktoré hovoria o niečom inom, dodal premiér.
Odporúčame:

Špinavé protislovenské prostitútky, útočil Fico na novinárov

Baránek kritizuje Fica za jeho ostrý výrok o novinároch

Pčolinský je v šoku, že Ficovi chodia po rozume prostitútky

Ficov útok presiahol mieru slušnosti, novinári sú pohoršení

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow