19. september 2020. Konštantín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zlodeji sa vlámali k dôchodkyni, jeden ju brutálne napadol

SITA  19.1.2017 19.1.2017  

Zlodejov vyrušila domáca pani, ktorú zobudili. Keď vyšla z domu, jeden z páchateľov ju napadol palicou a zlomil jej ruku. BRATISLAVA/MICHALOVCE 19. januára (WebNoviny.sk) - Policajti zadržali štyroch mladíkov, dvoch vo veku 19 rokov, jedného 18-ročného a jedného 21-ročného, ktorí sa vlámali do domu 67-ročnej ženy v obci Krišovská Liesková v Michalovskom okrese. Jeden z nich dôchodkyňu brutálne napadol, po útoku sa bude asi mesiac liečiť.
Miestni mladíci vtrhli do domu v utorok krátko po polnoci. Ako informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, jeden z páchateľov strážil vonku, traja vnikli do domu. Ukradli čokoládovú roládu a telefónny kábel, ktorý vytrhli z telefónu. Zobrali aj nástenné hodiny a škatuľku s mincami. Zlodejov vyrušila domáca pani, ktorú zobudili. Keď vyšla z domu, jeden z páchateľov ju napadol palicou a zlomil jej ruku.
Štvorlístok policajti zadržali v priebehu niekoľkých hodín. Vyšetrovateľ ich obvinil z porušovania domovej slobody, kde je trestná sadzba tri až osem rokov. Mladík, ktorý ženu napadol, čelí aj obvineniam z ublíženia na zdraví.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow