28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zrážku troch áut pri Turčianskych Tepliciach neprežila žena

SITA  23.1.2017 23.1.2017  

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. BRATISLAVA 23. januára (Webnoviny.sk) - Pri dopravnej nehode troch áut v katastri mesta Turčianske Teplice zomrela jedna osoba. Nehoda sa stala v pondelok pred 6:00. Ako informoval trenčiansky policajný hovorca Radko Moravčík, za doposiaľ presne nezistených okolností sa zrazili tri autá - Škoda Octavia, Mazda a Renault Thalia - idúce v smere od Banskej Bystrice na Martin.
Vozidlo Škoda viedla 28-ročná vodička, vozidlo Mazda šoférovala 39-ročná žena a Renault Thalia viedol 48-ročný vodič. Pri dopravnej nehode vyhasol život 43-ročnej spolujazdkyne z vozidla Škoda. Vodička vozidla Škoda a ďalší spolujazdec utrpeli predbežne ľahké zranenia, rovnako tak aj vodička Mazdy. U vodičov vykonanými dychovými skúškami alkohol nezistili. Škodu predbežne vyčíslili na 6 200 eur. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.
Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow