26. október 2020. Demeter. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zverejnili oficiálny portrét 90-ročnej kráľovnej Alžbety II.

SITA  18.12.2016 18.12.2016  

Predtým nikde nezverejnená snímka zachytáva kráľovnú s princom z Walesu v jednom zo salónov na Windsorskom hrade.LONDÝN 18. decembra (WebNoviny.sk) - Buckinghamský palác zverejnil oficiálnu portrétnu fotografiu britskej kráľovnej Alžbety II. a jej syna princa Charlesa pri príležitosti ukončenia roka, v ktorom panovníčka oslávila svoje 90. narodeniny.
Predtým nikde nezverejnená snímka zachytáva kráľovnú s princom z Walesu v jednom zo salónov na Windsorskom hrade. Záber vytvoril módny fotograf Nick Knight pred posledným večerom osláv počas kráľovskej jazdeckej šou v máji.
Odporúčame:

Stojedenročný pedofil sa dočkal trestu za zneužívanie detí

Knight chcel podľa vlastných slov vytvoriť niečo, čo by ukázalo "teplo, ľudskosť, silu a tradíciu", informuje stanica BBC. Kráľovná, ktorá sa vlani stala najdlhšie vládnucim monarchom Británie, oslávila 90. narodeniny 21. apríla.
Panovníčka svoje jubileum oslávila sériou podujatí vrátane súkromného slávnostného banketu na Windsorskom hrade s priateľmi a rodinnými príslušníkmi. Verejné oficiálne oslavy sa však tradične uskutočnili až v júni v Londýne.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow