25. jún 2018. Tadeáš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Mastercard prijíma prihlášky pre start-upy, šancu majú aj slovenské projekty

TS Mastercard TS Mastercard  18.4.2017 18.4.2017  

Spoločnosť Mastercard zahájila príjem prihlášok pre letnú vlnu programu Start Path, ktorý je prístupný pre start-upy v pokročilejšej fáze rozvoja. Príjem prihlášok skončí v nedeľu, 23. apríla 2017. Záujemcovia môžu navštíviť stránku www.startpath.com, kde je možné podať prihlášku a získať ďalšie informácie.

„V spoločnosti Mastercard sme veľmi otvorení všetkým novým myšlienkam a projektom, ktoré budú utvárať a formovať našu spoločnú digitálnu budúcnosť. Aj tu na Slovensku sa stretávame s radom inovatívnych a odvážnych riešení, ktoré možno bez ďalšej podpory zaniknú, čo by bola škoda. Chcem preto týmto povzbudiť všetkých tuzemských start-upových zakladateľov, aby sa nám spoločne podaril i prvý slovenský ´Start-up by Mastercard´,“ uviedol generálny riaditeľ Mastercard pre Slovensko, Českú republiku a Rakúsko, Miroslav Lukeš.

Program Start Path bol zahájený v roku 2014 s cieľom pomáhať začínajúcim firmám v rýchlejšom rozširovaní svojich činností. O účasť v programe malo záujem už viac ako 5000 začínajúcich spoločností. S programovým tímom nakoniec spolupracuje stovka z nich v celkovo 24 krajinách. Dvadsať percent účastníkov prvých štyroch vĺn programu spolupracovalo alebo spolupracuje so spoločnosťou Mastercard na obchodných alebo pilotných projektoch.

Start-upy, ktoré sa stanú súčasťou programu, môžu ťažiť z odborných znalostí celosvetovej siete expertov spoločnosti Mastercard, z prístupu k zákazníkom a partnerom spoločnosti i z možnosti inovovať už existujúce riešenie spoločnosti Mastercard.

Program Mastercard Start Path je výsledkom celosvetového úsilia spoločnosti Mastercard v podpore inovatívnych start-upov vyvíjajúcich budúce generácie obchodných riešení. Zákazníci spoločnosti Mastercard, ktorí sa programu zúčastňujú v role partnerov, získavajú prístup k najlepším a najnádejnejším start-upom a k inováciám z celého sveta. Ďalšie informácie sú na www.startpath.com aj na twitterovom účte programu Mastercard Start Path pod profilom @MAstartpath.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow