25. jún 2018. Tadeáš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Úver na bývanie s extra nízkymi splátkami

zdroj:Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.,  16.2.2017 16.2.2017  

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., prináša na finančný trh ďalšiu úverovú novinku – úver na bývanie so založením nehnuteľnosti s extra nízkymi splátkami garantovanými na 5 rokov. Úroková sadzba úveru je len 1,49 % ročne s preferovaným životným poistením alebo 1,79 % bez preferovaného životného poistenia. Výhodou úveru je aj vopred známa výška úrokovej sadzby i mesačnej splátky na celé obdobie až do splatenia úveru. Klient si tak môže dlhodobo plánovať svoj rodinný rozpočet.

Nový, okamžitý úver na financovanie bývania (bez predchádzajúceho sporenia) so zabezpečením nehnuteľnosťou a splatnosťou až 30 rokov je poskytovaný až do výšky 200 000 eur. Jeho hlavnými výhodami pre klienta sú nízka úroková sadzba a nízka mesačná splátka. Kto využije úverovú ponuku s preferovaným poistením, získa finančné prostriedky s úrokom 1,49 % p.a., bez preferovaného poistenia s úrokom 1,79 % p.a. V oboch prípadoch je úroková sadzba garantovaná až na 5 rokov. Počas prvých 5 rokov splácania úveru sú znížené aj mesačné splátky. Navyše, pri tomto produkte je vopred známa výška úrokovej sadzby i mesačnej splátky na celé obdobie až do splatenia úveru. Na finančnom trhu ide o unikátnu výhodu, ktorá umožní klientovi plánovať si svoj, resp. rodinný rozpočet aj do budúcna. Novým úverom je možné prefinancovať až 90 % hodnoty nehnuteľnosti. Zvyšnú časť si klient môže dofinancovať nedávnou novinkou – úverom Dofinanc so splatnosťou až 20 rokov, do výšky 35 000 eur, s úrokovou sadzbou 4,49 % ročne. Nový úver je možné využiť aj na refinancovanie úveru z inej banky s výslednou úsporou na mesačných splátkach.

„Novým úverom so životným poistením v kombinácii s úverom Dofinanc klientom poskytujeme komplexnú možnosť zabezpečenia financovania bývania a navyše aj prostriedky na možnú rekonštrukciu či modernizáciu bytu. Klientom chceme poskytnúť produkt, ktorý si budú môcť dovoliť z hľadiska výšky splátok nielen prvé 2-3 roky, ale dlhodobo, pričom od začiatku vedia, do čoho idú. Klient presne vie, koľko bude mesačne platiť aj povedzme o 10 – 15 rokov, a to je pridaná hodnota nášho úveru. Zároveň, všetky parametre sú od začiatku jasné a transparentné, výška úrokovej sadzby i splátky sú pre klientov rôzneho veku či príjmu rovnaké a nie sú upravované na základe žiadnych skrytých, resp. doplnkových či individuálnych podmienok. Úver s nízkym úrokom a splátkou umožňuje klientom kúpu či renováciu nehnuteľnosti bez obmedzenia kvality ich života v iných oblastiach“, povedal na margo úverovej novinky Mgr. Marcel Lőrinc, MBA, ktorý zodpovedá za stratégiu a vývoj produktov spoločnosti Wüstenrot.

Hlavné benefity nového úveru na bývanie od Wüstenrot stavebnej sporiteľne:

  • nízka úroková sadzba s fixáciou až na 5 rokov:
  • s preferovaným poistením 1,49 % p.a.,
  • bez preferovaného poistenia 1,79 % p.a.,
  • znížené splátky počas prvých 5 rokov splácania,
  • známa výška úrokovej sadzby a splátky aj po zmene fixácie,
  • možnosť splácania až 30 rokov a plánovania rodinného rozpočtu,
  • príležitosť refinancovania úveru z inej banky s dosiahnutím úspory na mesačnej splátke.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow