18. november 2017. Eugen. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Združenie pre bankové karty má nového predsedu

NextFuture NextFuture NextFuture  1.2.2017 1.2.2017  

Na poste predsedu Združenia bankových kariet nastala zmena. Novým predsedom sa stal Rastislav Vallo. Po štyroch rokoch vystriedal Ivana Kubaša.

 

Združenie pre bankové karty (ZBK) si zvolilo svojho nového predsedu, Združenie, ktoré pôsobí na Slovensku už od roku 1994, povedie Rastislav Vallo z Tatra banky. Vystrieda tak Ivana Kubaša, ktorý bol vo funkcii od roku 2013. Na rozdiel od Vallu pochádza pôvodne z VÚB banky. Vallu si do funkcie zvolilo kolégium, ktoré je najvyšším orgánom ZBK a v súčasnosti ho tvorí 21 členov. Z toho dvanásť bánk a deväť nebankových subjektov. O jeho vhodnosti pre tento post, presvedčil najmä fakt, že pôsobil viac ako šesť rokov v úlohe šéfa oddelenia platobných kariet v Tatra banke,

 

Podľa vlastných slov sa pokúsi nadviazať na prácu svojho predchodcu, Združenie pre bankové karty si na trhu vydobylo silnú pozíciu a stalo sa naozaj rešpektovaným. Rád by som nadviazal na prácu Ivana Kubaša, ktorému týmto zároveň ďakujem. V Združení pre bankové karty chceme našim členom naďalej poskytovať podporu v biznise, ako aj vzdelávať odbornú či širšiu verejnosť a propagovať platobné karty s cieľom rozširovania ich vydávania a prijímania,, uviedol Rastislav Vallo, ktorý sa stal novým predsedom ZBK. Združenie pre bankové karty je dobrovoľná nezisková organizácia, ktorá ako jediná združuje banky a nebankové subjekty za účelom rozvoju platobných kariet na Slovensku.

 

Rastislav Vallo je absolventom Slovenskej technickej univerzity (STU). Svoju kariéru odštartoval v Slovenskej sporiteľni na oddelení rozvoja kariet, neskôr sa stal vedúcim tohto tímu. Skúsenosti získaval aj v spoločnosti Giesecke & Devrient, ktorá sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards, či v Regional Card Processing Centre. Ide o procesingové centrum Tatra banky, ktoré poskytuje služby pri vydávaní a administrovaní platobných kariet skupiny Raiffeisen, od roku 2009 je súčasťou materskej spoločnosti Raiffeisen International. Rastislav Vallo je v súčasnosti vedúcim oddelenia platobných kariet v Tatra banke. Na pozícii je od júna 2010 a má  na starosti ziskovosť produktov, predaj, inovácie a tímový manažment.

 

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow