18. november 2017. Eugen. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Grafton Slovakia: hlavný kariérny poradca Profesia Days 2017

 23.2.2017 23.2.2017  

Najväčší veľtrh práce Profesia Days 2017 vstupuje do svojho 8. ročníka. Dňa 1. a 2. marca tohto roka otvorí bratislavské výstavisko Incheba svoje brány študentom, absolventom stredných a vysokých škôl, ale i uchádzačom o prácu z celého Slovenska. Personálna agentúra Grafton Slovakia sa už po 8. krát zúčastní tohto informatívneho fóra ako významná personálna agentúra. V úlohe hlavného kariérneho poradcu Profesia Days 2017 bude poskytovať komplexné poradenstvo pre kandidátov i firmy.

 

Najviac zamestnávateľov na jednom mieste, kde sa ľudia môžu inšpirovať prednáškami úspešných ľudí. Zistiť, ako napísať životopis, ktorý zaujme a naučiť sa, ako sa predať na trhu práce. To je hlavná upútavka tohtoročného veľtrhu práce Profesia Days 2017.

„Byť súčasťou najúspešnejšieho slovenského veľtrhu práce Profesia Days 2017, v podobe hlavného kariérneho poradcu, je pre nás prioritou a významným podujatím. Aj tento rok ponúkneme kandidátom a firmám pracovné poradenstvo, ktoré predstavuje jednu z najväčších pridaných hodnôt nielen pre absolventov, ale i skúsených kandidátov.  Potvrdzuje sa, že uchádzači majú práve v rámci veľtrhu priestor na otázky a problematiku, na ktorú by sa za iných okolností nemali priestor, alebo odvahu spýtať,“ Miroslav Garaj, Country Manager Grafton Slovakia.

Grafton stánok s bohatou ponukou  a programom

Grafton Slovakia sa veľtrhu práce Profesia Days zúčastňuje od jeho samotného vzniku a ponukou voľných pracovných pozícií patrí k najnavštevovanejším vystavovateľom na pracovnom fóre.

„Na stánku Grafton Slovakia poskytneme pre kandidátov a záujemcom o prácu kvalitné kariérne poradenstvo a predstavíme možnosti pracovných ponúk. Oblasť poradenstva je naozaj veľmi široká. Kandidátom odporučíme ako správne napísať svoj životopis a motivačný list, ich odborné a jazykové schopnosti si budú môcť otestovať počas modelových pracovných pohovorov, záujemcom odporučíme jazykové a odborné vzdelávacie programy. Všetkých srdečne pozývam na zaujímavý program, napr. v stredu 1. marca bude na našom stánku DJ, taktiež plánujeme rôzne interaktívne workshopy, kde si ľudia môžu vyskúšať úlohu recruitera,“ dodal Miroslav Garaj, Country Manager Grafton Slovakia.

Návštevníci by si so sebou nemali zabudnúť zobrať svoj životopis a aktívne sa zaujímať o vystavovateľov fóra, odporúčajú špecialisti Grafton Slovakia.

Zdroje : Grafton Slovakia

Foto: Stockfresh

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow