27. február 2020. Alexander. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Sídlo spoločnosti v Bratislave za pár Eur

 27.6.2017 27.6.2017  

Viacero podnikateľov, ktorí urobili rozhodnutie založiť si s.r.o. v nadväznosti na to zvažujú aj o založení virtuálneho sídla.

 

Je to možnosť, ktorá znamená mať kanceláriu, ktorá nepotrebuje vašu starostlivosť. Zaplatíte si za služby, ktoré využívate a ostatné vás nemusí zaujímať. Okrem základných výhod môžete využiť aj marketing, účtovníctvo, administratívny a asistenčný servis, ktorý je nastavený podľa potrieb klienta. Virtuálna kancelária je vám k dispozícii na 6 adresách hlavného mesta Slovenska:

  • Osadná ulica v Bratislave III (Nové mesto) – od 11 € mesačne
  • Vyšehradská ulica v Bratislave V (Petržalka) – od 13 € mesačne
  • Kopčianska ulica v Bratislave (komplex Vienna gate) - od 16 € mesačne
  • Klincová ulica v Bratislave II (Ružinov) od 16 € mesačne
  • Konventná ulica v Bratislave (Staré mesto ) od 16 € mesačne
  • Michalská ulica v Bratislave I (Staré mesto) – od 26 € mesačne

Tento kompletný prehľad je zárukou toho, že vaša spoločnosť získa lukratívnu adresu virtuálneho sídla v Bratislave. Všetky požadované služby v nich si možno nastaviť podľa vašich potrieb. Stačí si vybrať a umiestniť vašu virtuálnu kanceláriu na skvelú lokalitu.

Získate pokoj pre svoje podnikanie

Okrem efektívnejšieho pôsobenia na potenciálnych zákazníkov a celkovo lepšieho dojmu z firmy znamená takéto umiestnenie vašej novo založenej spoločnosti zníženú pozornosť zo strany finančného úradu. Minimálne teda získate väčší pokoj pre svoje podnikanie. Využiť môžete tiež skvele zariadené priestory virtuálneho sídla, ktoré oceníte napríklad pri rokovaniach. Alebo sa stačí len zastaviť a pripraviť sa na schôdzky. K dispozícii vám bude aj ústretová recepcia, ktorá však priateľsky privíta okrem vás aj vašich zákazníkov, a to napríklad aj bez ohlásenia.

Vaša komunikácia s úradmi bude na úrovni

Starostlivý prístup a výber znamená, že by ste nemali zareagovať na prvú ponuku. Dôkladne si preštudujte všetky podmienky, ktoré by mali byť jasné a zrozumiteľné. Okrem toho si dajte pozor na správu vašej administratívy, ktorá je pri takýchto kanceláriách samozrejmosťou, ale keď príde na radu realita, stáva sa, že problém môže celú situáciu skomplikovať. Základom je, aby bol personál pri poskytovaní služieb virtuálnej kancelárie vždy a plne k dispozícií a disponoval odbornosťou, ktorá bude v konečnom dôsledku charakterizovať aj vašu spoločnosť.

Obdržíte balík výhod

Virtuálne sídlo je niekedy predĺženou ruku podnikateľa, ktorý nemá na vykonávanie všetkých činností čas. Preto je vlastne logické, že sa obráti na poskytovateľa takýchto služieb.

K nesporným výhodám tohto riešenia patrí aj fakt, že platíte oveľa menej, než pri plnohodnotnom prenájme kancelárie, ktorú mnohokrát ani nevyužijete. Platba je len za prenájom adresy a tá bude na vizitkách a dokumentoch pôsobiť silným dojmom.

Pre voľbu moderného sídla spoločnosti sa často rozhodujú začínajúce firmy, ktoré pre svoj predmet podnikania a činnosť nepotrebujú žiadne kancelárske priestory, ale zároveň si musia splniť svoju povinnosť. Okrem toho je výhodu aj verejná adresa, ktorá nezaťaží súkromné miesto bydliska podnikateľa. Do takéhoto zoznamu sa môžu radiť stavebné firmy, programátori, finanční poradcovia a mnoho ďalších profesií a odborov. Adresa virtuálneho sídla odľahčí celý spôsob podnikania a urobí dobrý dojem na vašu klientelu, zákazníkov a možno aj konkurenciu.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow