27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Aj karty môžete hrať štýlovo

NextFuture NextFuture NextFuture  22.4.2014 22.4.2014  

Hranie kartových hier ešte nikdy nebolo také módne, ako teraz. Najlepšou vychytávkou budú karty s obľúbeným doplnkom ženy. A tým nie je samozrejme nič iné ako kvalitná kabelka. Už nebudete ľutovať, ak prehráte s kúskom od Chanel či Dior „na ruke“. Alebo to bude naopak – v zápale hry niektoré zo žien odmietnu pustiť karty preč z ruky.

Predstavte si, že máte doma Fendi, Chanel, Dior aj Pradu. Všetky ikonické kabelky môžu byť vaše na jedinečných kartách. Kolekcia s názvom HANDBAGS Vintage to Versace zobrazuje slávne kabelky v priebehu histórie. Niektoré z nich aj s ich majiteľkami, po ktorých boli neraz pomenované. Stačí spomenúť Grace Kelly a známu Hermes Kelly Bag, Margaret Thatcher s jej obľúbenou listovou kabelkou od Salvatore Ferragamo či Kate Moss a Longchamp.

„Držať v rukách vedľa seba Alexandra McQueena a Bottega Veneta, i keď len na kartách,     je zmyslový zážitok, ktorý ešte viac umocní hru,“ hovorí  Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha. Zároveň pohľad na kabelky zmierni pocit prehry. Pretože aj tie najsúťaživejšie dámy by mali vedieť uznať, že vyššia kabelka berie. Na druhej strane, výhra bude doslova módnou záležitosťou, na ktorú z pozície žolíka dohliada samotná Coco Chanel.

„Edícia s kabelkami je pokračovaním kariet s tematikou topánok,“ vysvetľuje okolnosti vzniku novinky na trhu Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha. Výber je logický, jedna ženská vášeň strieda druhú a spája sa s treťou. Veď už v minulosti dámy pri šálke čaju hrali karty a konverzovali o móde. 

Bude určite zaujímavé, ak sa pri najbližšom stretnutí s najlepšou kamarátkou pokúsite túto tradíciu vrátiť späť do života. Jedinečná kolekcia kariet s najikonickejšími kabelkami je ideálnym spoločníkom každej správnej módnej maniačky, ktorá rada v živote hrá so štýlom. 

Zdroj a foto: TS Piatnik

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow