16. január 2021. Kristína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ako byť atraktívnou?

 17.8.2017 17.8.2017  

Fyzická krása nie je všetko. Myslieť si, že len ona je determinantom ženskej krásy, to jednoducho nie je pravda. Ktoré vlastnosti teda robia dámy atraktívne? Čítajte.

 

Úsmev

Usmievavý ľudia sú vo všeobecnosti prístupnejší a milší. Úsmev odzbrojuje, čo napríklad mužov dostáva do väčšej pohody, keď sú v prítomnosti usmievajúcej sa ženy. Automaticky sa usmievajú tiež, často si dokonca myslia, že keď sa na nich žena usmieva, tak sa jej páčia. To je normálne, pretože všetci sme priťahovaní tými, ktorí nás majú radi a usmievajú sa na nás. Pekné biele zuby zdobiace úsmev naznačujú zdravú genetickú výbavu, čo je ďalší argument, prečo nás úsmev robí zvodnejšími.

Dlhé vlasy

Podľa vedeckých výskumov dlhé a lesklé vlasy indikujú zdravie a plodnosť, zatiaľ čo rozcuchané a neučesané vlasy posúvajú hranicu atraktivity ženy smerom nadol. Dlhé vlasy sú navyše symbolom ženskosti a mužské vnímanie žien z hľadiska atraktivity môžu ovplyvniť viac ako charakteristické črty tváre či iné ženské prednosti. Aj peto je dôležité zastaviť vypadávanie vlasov a prinavrátiť im lesk a sviežosť.

Byť sama sebou

Pretvárka nie je to pravé orechové, rovnako ako napodobňovanie iných ľudí alebo ich vlastností a prejavov. Skúste si niekedy všimnúť koľko pozornosti sa dostáva ženám na večierkoch či spoločenských zhromaždeniach. Takmer naisto môžeme povedať, že jej budú mať najviac dámy s jedinečnou osobnosťou. Zamerajte sa na to čím ste zaujímavá a nechajte tento aspekt vaše osobnosti naplno zažiariť. Ak sa chcete zaregistrovať na kresťanskú zoznamku, pokojne tak spravte, bez ohľadu na to čo si myslia a hovoria ostatní.

Starostlivosť o seba

Ženu robí atraktívnou aj to, ak o seba dbá. Dostatok spánku, zdravý spôsob stravovania či pravidelný pohyb dokážu zenergizovať a povzbudiť fyzickú aj psychickú stránku človeka, ktorý navonok pôsobí prosto dobre. Vôňa a čistota vo všeobecnosti sú tiež argumentom, ktorý odkazuje: „Vau, tá je skutočne atraktívna!“ Nezabudnite tiež ani na to, že aj šaty, ktoré ponúka internetový obchod Locca, robia ženu atraktívnou.

Silná osobnosť

Hoci sa muži radi štylizujú do úlohy ochrancov, naozaj atraktívne na nich pôsobí žena, ktorá je samostatná a vie čo chce. Držte sa toho, v čo veríte. Ak máte jasno v tom čo sa vám páči a čo nie, bude pre vás ľahšie udržať váš morálny kompas a život ako taký v správnej rovine. Muži tak isto potrebujú cítiť, že v žene majú oporu a rovnocenného partnera, s ktorým môžu v každej chvíli rátať.

Stretnutia s priateľmi

Na záver jedna zaujímavá štúdia Kalifornskej univerzity. Jej výsledky hovoria, že jednotlivé tváre sa v hlúčiku ľudí zdajú atraktívnejšie. Ľudský mozog ich totiž automaticky porovnáva s celkom či akýmsi priemerom všetkých tvárí, ktorý je atraktívnejší ako jednotlivé tváre samé o sebe. Ľudskou rečou povedané: jednotlivec získa vyšší rating atraktivity vtedy, ak je v skupine. Ak sa chystáte využiť zľavy a ste pri tom obklopená priateľkami, nie len že ušetríte, ešte aj budete vyzerať zvodne:).

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow