27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ako byť atraktívny pre opačné pohlavie!

NextFuture NextFuture NextFuture  21.5.2015 21.5.2015  

Hoci neexistuje zaručený návod na lásku a šťastné manželstvo, máme pár tipov, ako zabodovať a zaujať opačné pohlavie. Nápoj lásky má svoje ingrediencie, ale netreba sa báť, mieša sa z podstatne jednoduchších súčastí ako stračia nôžka či vlas jednorožca.

Sexi telo pre každého

Nadváha je epidémiou 21. storočia. Obezita kazí estetiku ľudského tela v masívnom rozmere. Mať pekne formovanú stavbu tela znamená zaujať na prvý pohľad. Stačí tak málo – upraviť stravu a venovať sa cvičeniu. Hrazda určená pre športovcov je vynikajúci doplnok do každej domácnosti, pri ktorom cvičíte s vlastnou hmotnosťou. Pri troche šikovnosti si precvičíte takmer celé telo. Zabudnite na drahé a neúčinné cvičebné prístroje či nebodaj diéty z reklám. Poctivé cvičenie s vlastnou váhou prináša rýchle a zaručené výsledky. Po pár mesiacoch cvičenia na hrazde sa po vás budú na ulici so záujmom obzerať.

Sexi tričko to povie za vás

Ukázať sa na ulici s tričkami ako všetci, vás príliš neodlíši v dave. Ak nechcete splynúť s bežným koloritom mesta, vyskúšajte trend tohto roka, ktorým sú štýlové potlačené tričká. Vyberte si motív, vzor aj farbu a vyrazte do ulíc v tričku, ktoré povie veľa vecí za vás. Komunikujte svoje nálady cez oblečenie. Trendy outfit je dôležitým prvkom v snahe o zaujatie opačného pohlavia. Ak máte pekné telo, sexi tričko, už ostáva len zvážiť, čo si dať podeň.

Erotické kúzlo noci

Najmä ženy majú vo svojich rukách moc premeniť sa doslova na bohyne noci pomocou spodnej bielizne. Podväzky, krásne krojené nohavičky alebo čipkovaná podprsenka. Zaujmú každého muža a budete sa cítiť ako jeho princezná. Široký sortiment spodnej bielizne pre dámy nájdete aj na internete za atraktívne ceny. Využite možnosť byť krásne nielen v sexi šatách, ale aj pod nimi. Opantáte tým každého muža a je jedno, či ide o letnú lásku, alebo dlhoročného manžela.

Zdroj: pti

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow