27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ako na osvetlenie firmy

NextFuture NextFuture NextFuture  20.5.2016 20.5.2016  

Správne osvetlenie je jednou z dôležitých zložiek úspechu. Vonkajšie svietidlá sa starajú o vašu viditeľnosť v očiach potenciálnych klientov a zákazníkov a tie vnútorné zase vo veľkej miere prispievajú k efektivite vašej práce. Každá dobrá firma skrátka musí byť vhodne osvetlená. Viete, ako na to?

 

Vchod musí byť vidieť

Jasné osvetlenie sídla vašej spoločnosti je dôležité z hľadiska jej zvýraznenia, vchod musíte osvetliť zase kvôli bezpečnosti. Vašu firmu musí byť vidieť, nikdy totiž neviete, kedy potenciálnemu zákazníkovi udriete do oka. Zároveň tiež musí byť bezpečný pohyb v jej okolí i jasné, kde je vchod. Uľahčite svojím zamestnancom i budúcim zákazníkom orientáciu pomocou praktických priemyselných svietidiel. Zopár reflektorov okolo budovy, vchodové svietidlo či núdzové priemyselné svietidlá sú nutnosťou každej spoľahlivej firmy.

Vytvorte ideálne prostredie pre prácu

V šere a sliepňavom svetle nikto nepodáva 100% výkon. Pri zlej viditeľnosti namáhate svoje oči a dlhodobo poškodzujete svoj zrak. Postarajte sa o dôkladné osvetlenie pracovného priestoru a maximalizujete tak výkon. Základom je centrálne stropné svietidlo v každej miestnosti, ktoré poskytuje svetlo pre orientáciu v priestore. Nutným doplnkom je stolná lampa na pracovnom stole – ten je centrom vašej produktivity. Optimálne je, ak vám svetlo pre prácu dopadá zboku – u pravákov zľava, u ľavákov naopak. Investujte do dostatočne silnej stolnej lampy a umiestnite ju tak, aby vám kužeľ svetla dopadal zo správnej strany – teda oproti vašej dominantnej ruke.

Šetrite peňaženku i prírodu

Aby vás správne osvetlená firma nevyšla draho, investujte do LED svietidiel. Šetria nielen prírodu, ale aj vašu peňaženku svojou nízkou spotrebou elektrickej energie. Vďaka najmodernejšej technológii premieňajú na svetlo väčšinu elektriny, ktorú prijímajú, bez vlastného zahrievania sa. LED-ky môžete nainštalovať aj na ťažko dostupné miesta, pretože sú takmer absolútne bezúdržbové. Životnosť LED žiarovky je minimálne 30 000 a maximálne 100 000 hodín, čo pri priemernom svietení predstavuje približne 20 rokov nízkonákladovej prevádzky bez starostí s údržbou.

Zabezpečte svojej firme vhodné osvetlenie a maximalizujte tak svoj zisk. Posvieťte si na úspech s kvalitnými a výhodnými svietidlami od profisvietidlá.sk, ktoré nájdete v rôznych dizajnových prevedeniach za atraktívne ceny.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow