27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ako sa pri prípravách svadby nezblázniť

 19.10.2017 19.10.2017  

Napriek stále narastajúcemu počtu rozvodov žijú mnohé páry v harmónii, a to aj bez papiera. V otázke, či sa partneri majú brať, alebo žiť na divoko, rozhodujú najmä financie. Tí z vás, ktorí už majú svadbu za sebou, si veľmi dobre uvedomujú, že to nie je lacný „špás“ a že na túto udalosť sa musíme pripraviť nielen psychicky, ale aj finančne. Ako sa ale pri prípravách svadby nezblázniť?

 

Uvedomte si, že nie všetko dopadne podľa toho, ako chcete

Je zbytočné sa trápiť tým, že sa vám niečo pri prípravách svadby nepodarilo tak, ako by ste chceli. Svadbu a jej prípravy by ste si mali užívať. Je to predsa váš deň, ktorý sa už nebude opakovať. Čím skôr príjmete fakt, že nie všetko dopadne podľa toho, ako ste si naplánovali, tým lepšie pre vás. Môže sa stať, že svadobná torta sa začne roztekať. Môže sa stať, že vaši svedkovia poškodia obal, v ktorom sú uložené vaše svadobné obrúčky. Môže sa stať, že výzdoba, ktorú ste očakávali, nebude presne podľa vašich predstáv. Nenechajte sa však týmito nedokonalosťami rozhodiť.

Pomôcť vám pomôže vaša najbližšia rodina

Môžete mať pri sebe všetky svoje kamarátky a kamarátov, avšak práve najbližšia rodina vám pomôže vybaviť čo potrebujete, keď vy zrovna nebudete stíhať. Najspoľahlivejšími osobami bude vaša matka a otec. Nechajte si preto od nich poradiť. Majú predsa len viac skúseností. Nevestám môže matka pomôcť vybrať svadobné, ale aj popolnočné elegantné šaty. Ženíchom zase oblek a kravatu.

Všetko si zapisujte

Aby ste sa pri prípravách svadby nezbláznili, choďte si do papiernictva kúpiť zápisník, do ktorého si budete značiť všetko, čo potrebujete vybaviť a čo ste už vybavili. Ľahko by sa mohlo stať, že zabudnete na skúšku šiat, zabudnete sa ozvať kapele alebo iné dôležité veci súvisiace so svadbou. Nech už máte svadbu v historickej Žiline, alebo na salaši nad dedinkou, užívajte si tento deň a aj samotnú prípravu.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow