5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Autokamera, čierna skrinka vášho automobilu

NextFuture NextFuture NextFuture  13.1.2014 13.1.2014  

Myslite na vašu bezpečnosť. Aj keď patríte medzi dobrých šoférov či šoférky, na cestách nájdete aj menej spoľahlivých vodičov. Zodpovedná jazda tak pre vás nemusí vždy skončiť dobre. V prípade dopravných nehôd, alebo situácií, kedy musíte dokázať vašu nevinu, vás zachránia autokamery GoGEN, ktoré zaznamenávajú všetko, čo sa na cestách odohráva.

Obľúbený model GoGEN CC 208 predstavuje malú kamerku, ktorú umiestnite za zrkadlo predného skla. Možno ju použiť aj ako vnútornú bezpečnostnú kameru do taxíkov alebo do autobusov. Zaznamenáva všetky udalosti v rámci uhla 120°. Disponuje funkciou nepretržitého nahrávania v slučke, takže po zaplnení kapacity začne nahrávať znovu.

Ak túžite po špičkovej kvalite obrazu, vyberte si model GoGEN CC 271 FULL HD s uhlom záberu 120°. Autokamera disponuje 2,7“ displejom, vstupom pre micro SD karty, detektorom pohybu, zabudovaným mikrofónom a reproduktorom. Obsahuje výstupy AV a HDMI. Prednosťou modelu GoGEN CC 271 FULL HD je funkcia SOS, pomocou ktorej môžete aktuálne nahrávaný záznam uzamknúť a tak ho nebude možno vymazať.

Praktického pomocníka na cestách predstavuje autokamera GoGEN CC 217 D, ktorá disponuje súčasne aj prednou a zadnou kamerou na snímanie dopravných situácií. Tak budete mať lepší prehľad nielen o tom, čo sa deje pred vami, ale aj za vami. Oba záznamy tak môžete sledovať súčasne na jednom 2,4“ dispeji.

Zdroj a foto: TS prkonektor.sk

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow