25. november 2020. Katarína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Bentley Momentum Vstúpte do sveta výnimočnosti

 29.9.2017 29.9.2017  

Bentley Fragrances prichádza s novou vôňou pre mužov: Bentley Momentum dopĺňa líniu luxusných pánskych vôní Bentley for Men a Bentley for Men Azure.

 

Výrazná mužná vôňa pre mestského muža udávajúceho trendy

 

Je úspešný. Tvorca trendov. Iniciátor pokroku, štýlový a sebavedomý, muž Bentley Momentum nachádza inšpiráciu vo výzvach.  

 

Od New Yorku a Šanghaja po Londýn a Dubaj, bez ohľadu na miesto, kde sa ocitáva, dokáže premeniť každú zo svojich ciest na výnimočný okamih. Vždy hľadí dopredu, na cestách aj v živote.  

 

Presne tak, ako jeho Bentley odhaľuje silu, výkon a talent. Muž Bentley Momentum je oddaný dokonalosti a inováciám.  

 

Živá vôňa plná kontrastov je zrkadlom jeho vízie a vyjadrením každej z jeho vlastností. Bentley Momentum  je oslavou sily, rýchlosti a impulzov – je jeho hybnou silou a zintenzívňuje každý okamih, ktorý prežíva. Posúva ho vpred. Umožňuje mu pozerať sa poza každodennú realitu. Dáva mu príležitosť vstúpiť do sveta výnimočnosti.  

 

 

Bentley Momentum: kontrast aromatickej sviežosti a dynamických drevín 

 

V intenzívnej kompozícii, ktorej tvorkyňou je Nathalie Lorson, ožíva vzrušenie dvoch kontrastov – aromatickej sviežosti a dynamických drevín. S prvými tónmi sa v ovzduší rozplýva energia akvatických tónov dopĺňajúca spojenie iskrivého bergamotu a čerstvej fialky. Protiklad tohto osviežujúceho akordu poskytuje šalvia s aromatickým akcentom šíriaca v srdci zmyselné teplo.  

Prekvapivým úderom je moderný akord ambry a kašmírového dreva, evokujúci v základe slnkom rozohriatu pokožku a leštené drevo. Základ odhaľuje svoju úžasnú hĺbku v zmesi santalového dreva, fazuliek tonky, pižma a machu.

 

Nová vôňa Bentley sa predstavuje v dvoch verziách: Bentley Momentum Eau de Toilette a Bentley Momentum Intense Eau de Parfum. Okrem vyššej koncentrácie vonných zložiek sa intenzita parfumovanej vody Bentley Momentum Intense formuje prostredníctvom nových zložiek posilňujúcich kontrast medzi hlavou a základom vône. Hlavu vône tvorí živica elemi, ktorá svojou korenistou stránkou ozvláštňuje aromatický akord levandule a geránia. Pokrokové tóny jantárového dreva v základe umocňujú dojem dynamickosti vône.   

 

Výrazná a energická vôňa Bentley Momentum je vyjadrením vzrušujúceho a komplexného charakteru moderného muža.  

 

Rodina vôní: drevitá, aromatická

 

Bentley Momentum Eau de Toilette

Hlava: bergamot, akvatický akord, čerstvá fialka, šalvia

Srdce: ambra, kašmírové drevo, lupienky jazmínu 

Základ: santal, fazuľky tonky, mach, pižmo

 

Bentley Momentum Intense Eau de Parfum

Hlava: bergamot, esencia živice elemi, levanduľová esencia

Srdce: esencia geránia, fazuľky tonky, ambra

Základ: jantárové drevo, santal, pižmo

 

 

Úzky, asertívny a pokrokový dizajn

 

Inšpirovaný fascinujúcim, vertikálnym horizontom New Yorku, štýlový dizajn flakónu Bentley Momentum odráža asertívnosť a dynamiku vonných tónov. Vysoký flakón s okrajmi zrezanými v tvare smaragdu je vyrobený z luxusne mohutného skla. Na prednej aj zadnej strane sa vyníma ikonické logo Bentley a názov vône umiestnené na kovovej platničke – striebornej pre toaletnú vodu, tmavosivej pre parfumovanú. 

 

Protikladom geometrického tvaru flakónu je oblý kovový uzáver s príznačným vrúbkovaním. To sa objavuje aj ako vzor vrchnej a bočných strán vonkajšieho balenia v svetlejšom prevedení pre Bentley Momentum Eau de Toilette a tmavosivom Bentley Momentum Intense Eau de Parfum

 

 

Vstúpte do sveta výnimočnosti: sortiment

 

Bentley Momentum Eau de Toilette

Toaletná voda 100 ml

 

Bentley Momentum Intense Eau de Parfum

Parfumovaná voda 60 ml

 

Novú vôňu Bentley Momentum Intense nájdete v predaji od septembra 2017.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow