25. november 2020. Katarína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Biznis fórum 2014 „Úspech v sieti“

NextFuture NextFuture NextFuture  28.5.2014 28.5.2014  

Krásny jarný deň; harmonické priestory hotela; spíkri, ktorí zažívajú úspech a radi ho doprajú iným; vnímavé a ľudské publikum úspešných ľudí; organizátori, ktorí s láskou a zanietením pomáhajú iným stať sa úspešnými; sponzori a partneri, ktorí umožňujú toto všetko a oveľa viac dať dokopy. Tak takto zohraté okolnosti sú, boli a vždy budú predpokladom úspešnej konferencie. A takou určite bola konferencia Biznis Fórum 2014, s podtitulom Úspech v sieti, ktorá sa konala 9.4. 2014 v priestoroch hotela Zochova chata.

Počas konferencie odznelo veľké množstvo inšpirujúcich myšlienok o tom, ako úspech objavovať, ako ho uchopiť a udržať. O tom, že úspech firmy je podmienený hodnotným prístupom k človeku a človek, ktorý je na prvom mieste následne pomáha firme dosahovať aj požadované „číslo“ v zmysle zisku hovorili páni Robert Schmidt, člen predstavenstva a Viktor Zubaj, super senior, krajský riaditeľ OVB Allfinaz Slovensko. Ich prezentáciu následne doplnil svojím pohľadom na to, ako objavovať úspech pán Tomáš Jaššo, obchodný riaditeľ GTS Slovakia, pre ktorého je veľmi dôležitý súlad a harmónia osobného a pracovného života, nakoľko vtedy môžete robiť to, čo milujete. O dôležitosti entuziazmu, pozitívnom myslení a chuti inšpirovať sa úspešnými hovorila pani Miriam Čizmazia, CEO a predsedkyňa predstavenstva ERGO poisťovne. Úspech nie je len dávať góly, ale aj prihrávať a umožňovať svojím zamestnancom vo firme góly dávať. Zážitok úspechu motivuje k ďalšej odvahe robiť úspešné rozhodnutia. Túto myšlienku priniesol pán Slávek Mynář, riaditeľ Media Call. To, že úspech má aj odvrátenú tvár a hrozby, na ktoré keď nie sme pripravení spôsobia, že úspech stratíme. No i o tom, ako sa týmto hrozbám vyhnúť hovorila pani Jana Červenáková, riaditeľka spoločnosti Human Behaviour Institute. Motivačným záverom a zhrnutím myšlienok a ich doplnením o faktor venovania sa a nachádzania spoločnej komunikácie s mladou generáciou „Y“ bola prezentácia pani Daši Malej Fabšíkovej, riaditeľky vzdelávania Allianz poisťovne. K úspechu sa môžeme dostať aj smiechom  a že sa to skutočne dá, o tom presvedčil publikum pán Lubor Foltán, riaditeľ spoločnosti Joga smiechu.

Biznis Fórum nielen hovorí o úspechu, ale úspech aj odmeňuje. Odborný garant konferencie Asociácia finančných sprostredkovateľov a poradcov aj tento rok odmenila úspešné firmy v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania. Ceny si odniesli spoločnosť Partners Group v sektore kapitálový trh a v sektore doplnkové dôchodkové sporenie. Spoločnosť OVB Allfinanz Slovensko získala ocenenia v sektore poistenie alebo zaistenie, sektore prijímanie vkladov a sektore poskytovanie úverov.

Za networkingový čin roka 2013 ocenili organizátori konferencie spoločnosť ERGO poisťovňa – za projekt zlúčenia sesterských poisťovní ERGO životná poisťovňa a Victoria Volksbanken poisťovňa a spoločnosť Human Behaviour Institute za vytvorenie veľmi silnej platformy pre rozvoj emocionálnej inteligencie a vyspelosti manažmentu.    

Biznis Fórum 2014 nie je minulosťou. Myšlienky o tom, ako prežívať a udržať úspech zostanú stále živé.

Ďakujeme!

Mária Rusková, Quick´n´Smart Solutions a Mária Ovčiarková, Sofisol.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow