18. september 2020. Eugénia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Biznis na svetovej úrovni

NextFuture NextFuture NextFuture  24.7.2013 24.7.2013  

Chcete dať svojmu podnikaniu nový rozmer a prestíž? Prichádzate do Bratislavy a hľadáte pokojné a nerušené štýlové miesto na rokovanie? Máme pre vás riešenie doslova unikátne a to dokonca v strednej, ak nie v celej Európe. Staňte sa členom Crystal Clubu!

 

V Crystal Clube už vedia, že podnikateľ alebo manažér , ktorý donedávna prišiel do Bratislavy rokovať, nemal veľmi na výber: buď si mohol prenajať v meste kanceláriu a platiť mesačné nájomné alebo sa so svojimi partnermi stretávať v rušných kaviarňach, kde o dialógu medzi štyrmi očami hovoriť nemožno a o sústredenosti a pohode pri práci už vôbec nie.

Inšpirácia z Hongkongu

Skupinka šikovných manažérov cestujúcich za obchodom po svete spomínaný scenár dobre poznala aj z vlastnej skúsenosti. Pri svojich rokovaniach v zahraničí sa stretla so zaujímavým riešením tohto problému v Hongkongu, ktoré im vnuklo myšlienku realizovať niečo obdobné aj u nás. A tak sa 17. januára tohto roku zrodilo čosi, čo v našich končinách ešte nebolo: krátkodobý prenájom exkluzívnych kancelárií už od jednej hodiny a s tým najvyšším komfortom. Spoločnosť Crystal Club totiž neponúka bežné, ale vskutku neobyčajné priestory, z ktorých dýcha nevtieravý luxus, štýl a príjemná pohoda. Ich situovanie v prestížnom spoločenskom a komerčnom srdci Bratislavy na nábreží Dunaja – v Eurovei – nebola náhoda. Nové centrum Bratislavy má čo ponúknuť, či už sú to hotely, reštaurácie, banky, kultúra alebo aj samotný fakt, že sa nachádza na skok od historického jadra. Cieľom majiteľov je, aby klienti boli dlhodobo spokojní, pri rokovaní im nič nechýbalo a cítili sa príjemne. Ich cieľ sa im už darí pomaly napĺňať. Neubehlo veľa času a ľudia, ktorí do týchto kancelárií už raz vkročili, sa sem pracovať aj vracajú. Snúbi sa tu nielen pestrosť, kreativita, životný štýl a luxus, ale príjemným prekvapením sú v neposlednom rade aj priaznivé ceny.

Výhľad z rokovacej miestnosti

Náš svet pre Váš biznis

Toto motto Crystal Clubu pochopíte naplno až vtedy, keď do týchto priestorov reálne vstúpite. Akoby šibnutím čarovného prútika sa vzápätí prenesiete do rôznych kútov našej planéty. Celý svet sa tu stretáva na jednom mieste. A vy čoskoro zistíte, že je naozaj rôznorodý. 17 kancelárií s kapacitou 2 až 18 osôb zariadených vo veľkom štýle vás vovedie do 17 rôznych krajín sveta a vy si môžete vybrať priestor, v ktorom sa budete cítiť najprirodzenejšie. Niekomu vyhovuje klasický zasadací štýl, iný má rád útulnejšiu miestnosť, ďalší dá prednosť kaviarenskému alebo barovému sedeniu.

A keď si s niekým v takýchto priestoroch podáte ruky, sadnete si za rokovací stôl alebo sa uvelebíte v mäkkých kreslách, prípadne vyjdete na terasu a zahľadíte sa na plynúci Dunaj, i vaše rokovanie bude prebiehať plynulo, uvoľnene, bez zbytočného vyrušovania a rozptyľovania.

Rokovacia miestnosť

Kancelárie, ktoré pozdvihnú vašu prestíž

Chcete zažiť pulzujúci New York, mesto, ktoré nikdy nespí alebo vašu kreativitu viac podnieti upokojujúca strohosť nekonečných bielych plání Antarktídy? Ak si chcete zaspomínať na africké safari, navštívte Keňu. Alebo dáte prednosť večne zelenému Írsku? Nič nie je nemožné... Čaká vás neprebádaná Austrália plná neočakávaných zážitkov, ale i vysoký štýl a francúzska elegancia, tradičná Čína plná protikladov, exotická dovolenková atmosféra Bali i luxus horúcich Arabských emirátov. Temperament vášmu rokovaniu dodá Španielsko, vážnosť zasa konzervatívne Anglicko, harmóniu a príjemnú atmosféru Maldivy, kompromisy dosiahnete v Indonézii a v majestátnom Rusku získate nad celou vecou nadhľad. Cestovanie je nepochybne inšpiratívna záležitosť, ktorá i tu prinesie do vášho biznisu nové nápady a originálne riešenia. Atmosféra zohráva svoje a dokáže pozitívne naladiť i vášho obchodného partnera. Neodškriepiteľnou výhodou je aj neutrálna pôda, ktorú najviac oceníte najmä pri prvých stretnutiach.

Rokovacia miestnosť

Dokonalý a diskrétny servis

Všetky podrobnosti o ponúkaných priestoroch nájdete na www.crystalclub.sk, kde si môžete zvolenú miestnosť online zarezervovať. Kvalita a diskrétnosť zamestnancov Crystal Clubu je samozrejmosťou. V rokovacej miestnosti už bude všetko pripravené, od prvej chvíle sú vám k dispozícii kaviarenské a doplnkové stravovacie služby, a samozrejme uvedie vás asistentka, ktorá pre vás vybaví všetko potrebné. Chcete zarezervovať letenku, poslať dôležitý list poštou, okopírovať či zviazať dokumenty? Prípadne by sa vám zišiel tlmočník? Všetko zabezpečí kompletný kancelársky servis. Jednoducho žiaden problém. Nemáte ho ani s tým, kam zaparkovať svoje auto. V podzemných garážach môžete parkovať do troch hodín zdarma, čas na rokovanie si môžete zvoliť medzi 9. až 21. hodinou. Je len na vás, koľko hodín budete pracovať.

V Crystal Clube fungujete na báze členstva a kariet, pričom členské neplatíte. Členom sa stanete automaticky po registrácii na www.crystlaclub.sk pri vašej prvej návšteve. Pre klientov je pripravený výhodný bonusový a vernostný systém, ktorý je podrobne vysvetlený na webovej stránke. Na výber sú štyri druhy kariet, pričom najvýhodnejšie sú zlatá a platinová s bonusmi až do výšky 30 percent.

Tak čo poviete? Kde sa bude konať vaše najbližšie obchodné stretnutie v Bratislave?

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow