5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Budovanie vysoko výkonného tímu

NextFuture NextFuture NextFuture  22.5.2013 22.5.2013  

Pred dvoma rokmi som začal pracovať s tímom finančných poradcov v Rumunsku. Predtým, ako som s nimi začal spolupracovať, patrila táto skupina ľudí k priemerným tímom v ich krajine, hoci pracovali pre veľkú nadnárodnú spoločnosť poskytujúcu finančné služby. Po tom, ako som im predstavil koncept OpenAgile a následne sme ho začali aplikovať do praxe, spomínaný tím sa prepracoval až na špičku vo svojom odbore. Vo svojej krajine odrazu patrili k tým najlepším a patria tam až do dnes.

 

 

Čo sa zmenilo?

Moji „zverenci“ prijali metódu, ktorá stojí na troch základných pilieroch. Sú to pravdivosť, kvalitný poradný servis pre klienta a potreba neustále sa zlepšovať.

Pravdivosť je základom všetkých ľudských cností, poradný servis umožňuje klientom lepšie a múdrejšie sa rozhodnúť a neustála potreba zlepšovať sa znamená pre všetkých neustále sa učiť nové veci. Je veľmi potrebné aktívne hľadať nové zdroje a nové informácie, vyhľadávať si nové procesy a nové cesty. 

Plánovať si akcie s láskou a odvahou – to sú základne hodnoty Open Agile.

 

Self – manages

Tím, ktorý funguje na základe spomínanej metodiky, sa riadi a organizuje samostatne. Všetci členovia tímu sú jeho rovnoprávnymi členmi, silne orientovaní na výkon, rast a vývoj tímu.

 

Metodika OpenAgile

OpenAgile je veľmi mladá metóda (má približne 5 rokov), umožňuje však mnohým organizáciám, tímom, ale aj jednotlivcom dosiahnuť neuveriteľné výsledky a prináša enormnú produktivitu práce.

 

Týmto krátkym článkom si zároveň dovoľujem apelovať na každého človeka, aby si prišiel o metóde Open Agile (OpenAgile.com) vypočuť viac, a to konkrétne 9.– 10. mája 2013 na konferenciu AGILE v Bratislave.

Svet sa zmenil a my potrebujeme neustále nachádzať nové spôsoby. Objavovať a prinášať zmeny, ktoré nás budú posúvať dopredu.

Ja osobne budem veľmi rád, ak aj každý čitateľ NEXT FUTURE bude vo svojom povolaní úspešný.

Ja sám som metódou OpenAgile nadšený a mojou túžbou je pomôcť k úspechu každému človeku. Prosím, dovoľte mi pomôcť Vám!

Foto: Stockfresh

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow