24. október 2020. Kvetoslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Buďte fit so ZION SPA PREMIUM

NextFuture NextFuture NextFuture  20.11.2014 20.11.2014  

Určite ste si už veľakrát povedali, že by ste išli spáliť nejaké tie kalórie do fitcentra. Alebo, že by ste si išli zaplávať...a keby sa dalo ísť potom ešte do sauny alebo sa dokonale zrelaxovať pri masáži či ošetrení pleti. Len, keby to tak bolo všetko na jednom mieste, pod jednou strechou... Nemusíte nad tým už viac premýšľať a ani ďalej hľadať, či niečo také existuje, pretože presne túto vašu predstavu naplní členstvo v klube ZION SPA PREMIUM.

 

ZION SPA PREMIUM sa nachádza v úplnom centre Bratislavy, v priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava, a tak ho budete mať odvšadiaľ „po ruke“. Cieľom tohto luxusného spa je pomôcť vám zbaviť sa každodenného pracovného stresu a umožniť vám oddychovať v privátnom prostredí, teda nie v preplnenom fitcentre, ale v dokonalom súkromí a pokojnom prostredí. Okrem aktívneho oddychu, tu môžete stráviť čas procedúrami, ktoré vás budú hýčkať a dopriať si tak potrebný oddych od uponáhľaného života, ktorý zväčša vedieme. Priateľský a profesionálny personál vám zaručí aj to, že okrem príjemnej atmosféry a odbornej starostlivosti vyznáva zásady prístupu, ktorý je  zameraný na klienta, teda na vás a vaše potreby. Každé vaše prianie bude jednoducho prioritou personálu spa.

V ZION SPA PREMIUM si môže zašportovať v kvalitne vybavenom fitcentre, v ktorom sa nachádzajú aj stroje zamerané na „kardio“ cvičenie. Vďaka protiprúdu si môžete výdatne zaplávať vo vnútornom plaveckom bazéne. Ten je vyhrievaný a otvorený od 6,00 ráno až do 23,00 večer. Po týchto aktivitách fyzického charakteru si môžete dopriať relax v soláriu, suchej či parnej aróma saune a vypnúť tak aj po psychickej stránke. Vyskúšať môžete tiež pleťové a telové ošetrenia podľa typu vašej pleti a dokonalý relax môžete zažiť vďaka výberu z masáží a procedúr zameraných na tvár, krk alebo nohy.

Ak premýšľate nad tým, že by ste sa o všetok tento luxus s niekým podelili, nie je to vôbec problém. V rámci ZION SPA PREMIUM sa môžete stretnúť s priateľmi alebo aj obchodnými partnermi. Počas víkendov si zase môžete užiť skvelý oddych s rodinou. Spa je v lete prepojené so slnečnou terasou, na ktorej si môžete vychutnať denné svetlo aj slnečné lúče a poleňošiť si v pohodlných ležadlách. K dispozícii v rámci členstva máte tiež občerstvenie a fitnes doplnky.

ZION SPA PREMIUM najdlhšie otváracie hodiny v Bratislave, až do 23,00 a v rámci členstva máte aj dve hodiny parkovania v garáži hotela Crowne Plaza zdarma. Stres z toho, kde v centre zaparkujete, vám teda odpadá a vy môžete jednoducho prísť a pohodlne sa venovať využívaniu všetkých výhod, ktoré vám členstvo ZION SPA PREMIUM poskytuje.

ZION SPA PREMIUM
Crowne Plaza Bratislava

Hodžovo námestie 2,

816 05 Bratislava

recepcia: +421 2 5934 8182

spa.skb@zionzion.cp

spa.ska@zionjarinov

Foto a zdroj: Best Hotel Properties a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow