30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Business Hotel ASTRUM Laus**** keď je hotel viac ako hotelom

NextFuture NextFuture NextFuture  16.5.2016 16.5.2016  

Business Hotel ASTRUM Laus**** bol pre širokú verejnosť otvorený v októbri 2010 priamo v centre mesta Levice. Výsledkom je skĺbenie serióznosti a luxusu s nefalšovanou hravosťou farieb a neobvyklosťou tvarov. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom. Spolu so svetelnými efektmi vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu..

 

Už v hotelovej hale upúta jednoduchá kombinácia prírodného tmavého kameňa s nemoreným bukovým lobby barom a recepciou. Priestoru medzi nimi dominujú dva stĺpy z pieskovaného plexiskla prechádzajúce cez dve podlažia a meniace farbu od žltej až po mrazivú modrú. Po širokom schodisku, ktoré svojimi podsvietenými podstupnicami komunikuje s halou sa dostanete na 1. poschodie. Privíta Vás kaviareň s fajčiarskou zónou a VIP salónik, v ktorom nájdete všetko to, čo moderný manažér potrebuje pri pracovných stretnutiach.

 

Hotelová reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb je posuvnými stenami prepojená s dvomi kongresovými sálami s celkovou kapacitou 300 miest a preskleneným salónikom. Priestor je možné upraviť pre 20-400 osôb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka od rodinnej oslavy, obchodného stretnutia až po ples či konferenciu a kongres. Na tom istom poschodí sa nachádza aj wellness centrum, ktoré svojou farebnou jednoduchosťou a hladkými líniami vytvára príjemnú zónu oddychu. Dopriať si môžete jednu zo štyroch ponúkaných sáun, dvoch víriviek, dvoch masážnych vaní, zážitkovú sprchu, ľadopád a zrelaxovať môžete v oddychových zónach a tepidáriách.

  

Návštevníkov zaujmú nevšedné, atypické detaily v podobe obkladov stien imitujúcich zelenú trávnatú plochu, drevený obklad dlhý 22 metrov skrývajúci 22 farieb a reprezentatívne vstupné priestory kongresových sál. Na druhom až štvrtom poschodí sa nachádza 52 štandardných dvojlôžkových izieb a nadštandardne vybavených executive rooms a 2 izby pre imobilných hostí. Pre náročnejších hostí je pripravených 9 malých apartmánov, 3 veľké apartmány a na štvrtom poschodí business corner – moderne zariadený a plne vybavený rokovací priestor . Na chodbách bolo pre hotel navrhnuté sedenie v rôznych farebných odtieňoch a originálne digitálne maľby, ktoré Vás sprevádzajú celým hotelom.

V podzemí hotela sa nachádza dvojpodlažné parkovisko, ktoré slúži pre ubytovaných hostí, rovnako ako aj pre obyvateľov mesta. Súčasťou týchto priestorov hotela je aj fitness centrum o rozlohe 212 m2. Astrum Fitness je vybavené modernými posilňovacími strojmi značky CYBEX.

K hotelu patrí aj rozsiahly hotelový park s detským ihriskom a oddychovými zónami.

Mítingy – konferencie – eventy

Ideálne podmienky a priestor pre Vaše rokovania, konferencie, stretnutia, školenia, teambuilding. V rámci teambuildingových aktivít ponúkame viacero zaujímavých možností ako napr. školu varenia, základy somelierstva,  šľapacie motokáry v priestoroch garáže hotela a omnoho viac.

     

Ponúkame Vám variabilné konferenčné priestory s kapacitou až do 400 osôb, VIP salónik pre menšie súkromné rokovania ako aj presklený salónik v reštaurácii vhodný aj na oslavy. Postaráme sa kompletné technické zabezpečenie a catering podľa vašich požiadaviek a zabezpečíme Vám tak servis zodpovedajúci štvorhviezdičkovému štandardu.

 

Gastronómia

Už aj v Leviciach si vie gurmán nájsť svoju oázu zážitkovej gastronómie v reštaurácii hotela Astrum Laus. Reštaurácia je zariadená moderným imobiliárom veľmi vkusne a farebne zladená  tak, že sa cítite veľmi príjemne a útulne.

Jedálny lístok je veľmi vyvážený a ponúka veľa zaujímavých jedál , ktoré vychádzajú z tradičných surovín , a ich príprava v sebe skrýva  potenciál  prekvapivého zážitku. .

Určite doporučujeme tento hotel využiť pri vašich obchodných cestách či pri usporiaduvaní firemných akcií .

Zdroje a foto: astrumlaus.sk

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow