26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Business inšpirácie zo salónu IGOR NOVOSAD HAIR DESIGN

NextFuture NextFuture NextFuture  1.4.2013 1.4.2013  

Šikovný variabilný strih je ako stvorený pre zaneprázdnenú ženu pohybujúcu sa v business prostredí. Dá sa jednoducho variovať a podľa situácie prispôsobovať.

 

Krátky účes najlepšie vynikne v kontrastnom perleťovo-bielom odtieni s jemným lososovým farebným detailom. Dôraz pri tomto účese je kladený na náročný a precízny strih z každej strany. Vlasy sú strihané za mokra a dostrihané za sucha. Účes je vhodný skôr pre rovnejší a nie príliš suchý typ vlasov.
 
Prvý variant je základná úprava východiskového účesu. Vlasy sú vyfúkané nahladko dovnútra. Lososové tónovanie je viditeľné a v účese dominantné. Variant je vhodný na bežné denné nosenie a všetky spoločenské príležitosti. Nositeľka tohto účesu pôsobí sebavedomo a dáva svetu najavo, že si verí. Môže si preto dovoliť aj jemnú extravaganciu.

Prehodením cestičky na druhú stranu výrazné tónovanie prekryjú ostatné vlasy. Získame tým konzervatívnejšiu obmenu základného účesu – pre situácie, keď sa extravagancia netoleruje.  S touto úpravou máte príležitosť byť dokonalá a nadpozemsky krásna. Vhodná na najkonzervatívnejšie a oficiálne príležitosti, ale aj na bežné nosenie.

 

Tretí variant je avantgardnejšou obmenou prvého. Ofina je vyfúkaná von, čím sa stáva najvýraznejším prvkom a spolu s tónovaním na seba strháva celú pozornosť. Účes je vhodný na koktail party, do divadla alebo na inú spoločenskú udalosť. Ak sa rozhodnete pre túto úpravu, účes bude flirtovať za vás!

 

Ak máte vlasy dlhé, rýchla úprava môže byť občas problém. Najmä vtedy, ak nemáte čas na zdĺhavé žehlenie alebo každodenné umývanie. Pokiaľ sa však aj v práci potrebujete cítiť žensky alebo máte pred sebou neformálnejší deň, tento vyslovene ženský účes je pre vás ako stvorený. Vlasy sú po umytí vyfúkané, pričom umytie nie je podmienkou, prečesané sú len prstami a zapletené do nedbalého nadýchaného chvosta s použitím jemného tupírovania a prichytené sponkami.

Ak vás cez deň nečakane zastihne dôležité pracovné stretnutie alebo prezentácia, vlasy jednoducho vypnete do drdola a pripnete sponkami. Okamžite vznikne uhladený variant vhodný pre oficiálne príležitosti, ktorý vám dodá na vážnosti.

 

 


 

 

O nás

Salón bol založený Igorom Novosadom v roku 2007. Jeho talent a vyhľadávané služby tak majú k dispozícii všetci klienti, nielen prostredníctvom populárnej relácie Zmenáreň. Dnes má salón stabilný tím pravidelne školených hairstylistov, ktorí sú pod vedením Igora Novosada pripravení splniť individuálne požiadavky každého klienta. Vďaka špecializácii každého člena tímu poskytujeme komplexné služby v starostlivosti o vlasy na špičkovej úrovni za prijateľné ceny.  

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow