21. október 2020. Uršuľa. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Castel Pension & Restaurant v kaštieli Mierovo

NextFuture NextFuture NextFuture  17.6.2014 17.6.2014  

Castel Pension & Restaurant je umiestnený v novozrekonštruovanej kultúrnej pamiatke, v kaštieli v Mierove, vzdialenej len 18km od Bratislavy. Kaštieľ so svojou záhradou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, tvorí oázu relaxu, pohody a gastronomických zážitkov v srdci malej dedinky. Interiér budovy charakterizuje štýlovosť a tradíciu. Celý areál dýcha jedinečnou atmosférou útulného prostredia.

 

Na prízemí kaštieľa sa nachádza naša romantická klenbová reštaurácia so šesťdesiatimi miestami. K dispozícii je aj vkusne zariadený salónik, ktorý poskytuje priestor pre súkromné posedenie alebo na neformálne stretnutie obchodných partnerov v užšom kruhu, s kapacitou maximálne štrnásť ľudí. Ideálnym a populárnym prostredím pre rôzne rodinné a firemné oslavy sme sa stali kvôli bezpečnej vzdialenosti od mestského zhonu, kvôli kombinácii rodinnej atmosféry, pohody domova, pozorného personálu a kreatívnych jedál nášho šéfkuchára. Letná terasa s výhľadom na záhradu je súčasťou reštaurácie. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie idylických chvíľ pri večernom osvetlení. Jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne sú zárukou gastronomického zážitku. Pri výbere surovín preferujeme hlavne miestnych dodávateľov a mäso nakupujeme prevažne zo slovenského chovu. Na našej vínnej karte nájdete vína zo slovenských a maďarských vinárstiev, prevažne produkty z menších rodinných podnikov.

Tradičné jesenné atraktivity sa nesú u nás v znamení kačacích a husacích hodov. V decembri sú naše priestory využité hlavne na firemné vianočné večierky a len krátko na to, vo februári, romanticky oslavujeme aj sviatok lásky. V období apríl až október sú hlavnou aktivitou svadby s jedinečnou a neopakovateľnou atmosférou v štýle garden party. Dvere našej reštaurácie sú samozrejme otvorené aj pre verejnosť. Zameriavame sa aj na individuálnu klientelu formou organizovania narodeninových osláv, krstín, birmoviek, promócií či detských žúrov.

Pre milovníkov umenia je inštalovaná u nás aj predajná galéria obrazov. V reštauračnej časti sa nachádzajú diela od súčasných autorov, ako Eva Linhartová Bachratá, Silvia Fridrichová, Zdena Vojtková, Lajos Szkukálek, alebo Orest Dubay ml. Okrem toho Vám ponúkame bezplatné pripojenie na internet a dennú tlač. Parkovanie je zabezpečené grátis pred budovou kaštieľa, ale menšie parkovisko sa nachádza aj priamo v areáli.

Ak máte záujem o čiastočné alebo úplné rezervovanie Castel-u pre Vaše podujatie, prosím kontaktujte nás na l.skcasteinfo@ a my Vám vypracujeme ponuku šitú na mieru.

Zdroj: Castel Pension & Restaurant Mierovo

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow