27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Celebrity sú fanúšikmi POWER PLATE

NextFuture NextFuture NextFuture  3.3.2013 3.3.2013  

Stále viac športovcov, hercov, herečiek, modeliek a ďalších známych osobností objavuje kúzlo cvičenia na Power Plate. Tieto špičkové stroje fungujú na princípe prenášania vibrácií do svalov a pomáhajú tisícom ľudí na celom svete dostať sa do skvelej formy. Tréning nie je obmedzený vekom. Cvičiť môže každý, aj keď už dosiahol dôchodkový vek. Široké využitie strojov pri rôzne orientovaných tréningoch, ich príťažlivý dizajn a rehabilitačná licencia, ktorou sa spoločnosť pýši, radia stroje značky Power Plate medzi najprestížnejšie cvičebné nástroje sveta.

 

Jedným z najdôležitejších faktorov, pre ktoré sú stroje natoľko obľúbené, je ich časová nenáročnosť a zároveň vysoká efektivita tréningu, čo známe osobnosti dokážu oceniť. Udržiavať sa pravidelne v kondícii je pre mnohých z nich každodenná nutnosť, nakoľko čelia tlaku mať vždy perfektný, mladistvý vzhľad a štíhle telo. Cvičenie na Power Plate je preto skvelou voľbou. Šetrí čas, je veľmi účinné, zdravé a dokáže zabojovať so stresom a zlou náladou. Navyše je možné cvičiť na Power Plate nielen vo fitness a wellness centrách či v Power Plate štúdiách, ale aj doma. Nedávno spoločnosť predstavila zatiaľ najlepší domáci model s názvom Power Plate my7, ktorý dokonca ponúka cvičenie s virtuálnym trénerom.

power plate

Početnú skupinu známych osobností, ktoré si obľúbili Power Plate, tvoria hviezdy ako hudobník Sting, herečka Hilary Swank, speváčky Kylie Minogue, jej sestra Dannii Minogue, Natalie Imbruglia, Madonna, módna návrhárka Donatella Versace alebo krásne modelky Claudia Schiffer, Elle MacPherson a Cindy Crawford. Posledná menovaná supermodelka vyzerá i v 45 rokoch úžasne a vo forme. Môže za to vzorná životospráva a samozrejme pravidelné cvičenie. S manželom si nedávno zaobstarali Power Plate a obaja ho veľmi chvália: „Pokiaľ na Power Plate cvičíte bežné cviky, dáte vďaka vibračnej technológií svalom zabrať omnoho dôkladnejšie ako pri klasickom tréningu.“

Svoje skúseností s pravidelným cvičením na Power Plate má aj herecká ikona, akou je Sharon Stone. Cvičí na ňom so svojím osobným trénerom a je nadšená zo skvelých výsledkov.

Najnovšie, počas posledných rokov, sa k fanúšikom pripojili tiež herečky Anna Friel, Rachel Weisz, Courtney Cox alebo moderátorka a herečka Tamara Ecclestone. Veľkým fanúšikom je tiež speváčka Nicole Scherzinger. Tá je považovaná za jednu z najviac sexy žien na svete a to aj vďaka jej úžasne štíhlym nohám. Čím to je, že sú také krásne, prezradil jej tréner Adam Ernster: „Tajomstvo spočíva v tréningovom nástroji. Nicole pravidelne cvičí na Power Plate. Veľmi ju to baví, pretože pri cvičení je skutočne cítiť ako pracujú jej svaly. Jedná sa o intenzívny tréning, ktorý zaberie minimum času. Najlepšie na Power Plate je, že si môžete zvoliť intenzitu, ktorá vám bude vyhovovať a pri statických cvikoch, ako je obyčajný drep, to poriadne pocítite. Tréning, po ktorom cítite, že ste poriadne 'makali', má Nicole najradšej.“

Power Plate od Kenzo

Power Plate uchvátil i takú osobnosť, akou je módny návrhár, parfumér a dizajnér Kenzo Takada. Navrhol pre neho unikátny dizajn.

Česko a slovenské osobnosti na Power Plate

Aj osobnosti z Čiech a Slovenska úspešne a radi formujú svoje telo na Power Plate. Menovať môžeme napríklad speváčku Báru Basikovú, Miss Europe 1995 a modelku Moniku Žídkovú, moderátorku a modelku Jitku Kocurovú, slovenského herca Maroša Kramára alebo modelky Andreu Verešovú a Simonu Krainovú.

Power Plate v Bratislave

Na týchto skvelých Power Plate strojoch si môžete zacvičiť aj vy. V obchodnom centre RETRO na Nevädzovej ulici v BODY STUDIO sa pri formovaní svojej postavy budete cítiť ako slávne celebrity.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow