13. august 2020. Ľubomír. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Cíťte sa fit a prežite leto bez zbytočných starostí

NextFuture NextFuture NextFuture  11.4.2016 11.4.2016  

Depresívne obdobie zimy je už nenávratne preč. Obdobie, keď sa o 16:00 stmievalo a vy ste mohli akurát tak zaľahnúť do postele alebo pred televíznu obrazovku a jesť svoje obľúbené sladkosti, skončilo. Za zimné mesiace takmer každý jeden z vás pribral na váhe. Povedzme si úprimne, nenájde sa medzi vami takmer nikto, kto by bol spokojný so svojou postavou a so svojou kondičkou.

 

Skúste spraviť aj nemožné pre to, aby ste sa cítili cez letné mesiace fit. Vytŕčajúce brucho a veľký zadok nie sú pastvou pre oči. Vonkoncom nie cez letné mesiace, keď si chce každá žena dopriať krátku sukničku a sexy tielko, ktoré odhalí každú krivku.

Každý deň sa venujte behu

Aj keď váš život beží ako na bežiacom páse, kilá vám neubúdajú. Skúste namiesto fitness centra navštíviť okolitú prírodu, ktorá vám poskytne okrem krásneho výhľadu aj možnosť nejaké to kilo zhodiť. Ešte predtým vám však odporúčame zamerať sa na kúpu kvalitnej obuvi. V súčasnosti sa výrobcovia topánok doslova prebiehajú v tom, kto bude predávať a vyrábať najkvalitnejšie dámske bežecké topánky. Nielenže existuje mnoho kamenných predajní, ktoré vás zaplavia veľkým výberom bežeckých topánok, dokonca je možnosť si kvalitné bežecké topánky objednať aj cez internet. Odporúčame vám vyberať si dámske bežecké topánky s nízkym profilom.

Užívajte zelenú kávu

Výnimočnosť zelenej kávy spočíva v tom, že dokonale odbúrava nadbytočný tuk, udržiava optimálnu hladinu cukru v tele a podporuje zdravý krvný tlak. Užívajte zelenú kávu v tabletkách a cíťte sa fit. Prežite leto bez zbytočných starostí a nelamentujte nad ovisnutým bruchom. Odporúča sa ožívať dennodenne, a to najlepšie jednu tabletku ráno a jednu večer vždy po jedle. Podporte svoj organizmus aj zvnútra. Určite to ocení.

Navždy čisté zuby

Čistota zubov je problematická či už cez zimu, na jeseň, na jar alebo aj cez leto. Mnoho žien sa kvôli zažltnutým zubom necíti úplne fit a podliehajú depresiám. Ak máte problém so žltými zubami a nenašli ste žiadnu pastu, ktorá by vám pomohla ich vybieliť, stavte na úplne iný typ čistenia. Čistenie zubov bieliacimi pásikmi je teraz v móde. Neobávajte sa poškodenia zubov. Bieliace pásiky sú momentálne najpokrokovejším produktom na trhu a majú za sebou mnoho testovaní, ktoré vyšli pozitívne. Udržujte si čisté zuby vďaka bieliacim pásikom a budete mať po starostiach.

Cítiť sa fit ešte pred letnými horúčavami by chcela každý z vás. Ak to chcete naozaj dosiahnuť, držte sa našich rád. Uvidíte, že pokrok príde oveľa skôr ako ste očakávali. Konečne sa budete môcť obliecť do svojho obľúbeného oblečenia, ktoré na vás čaká v šatníku. Začnite s regeneráciou organizmu hneď teraz.

Zdroje : Seocentrum s.r.o.

Foto: Stockfresh

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow