21. október 2020. Uršuľa. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Cuba Libre Rum & Cigar House už aj v Bratislave, pokrstí ho Marek Majeský

NextFuture NextFuture NextFuture  9.10.2015 9.10.2015  

Po úspešnom uvedení konceptu The Cuba Libre Rum & Cigar House v Prešove a Košiciach sa jeho majiteľ, Róbert Biroš, rozhodol tento vyhľadávaný podnik priniesť aj do hlavného mesta. Milovníci tohto kvalitného moku a cigarovej chuti ho budú môcť nájsť v centre Bratislavy. Jeho otvorenie je plánované už v polovici októbra.

 

The Cuba Libre Rum & Cigar House Bratislava bude možné nájsť najširší výber rumov a cigár na Slovensku. V ponuke budú aj výnimočné kúsky, ktoré na Slovensku nie sú bežne dostupné. „Pre našich zákazníkov sme pripravili tiež najväčší barový humidor na Slovensku, ktorého vlhkosť a teplota bude nastavená na dosiahnutie najvyššej kvality uložených cigár,“ hovorí Róbert Biroš, CEO & founder FUSION GROUP. Bonusom pre zákazníkov je aj možnosť členstva v rumovom klube, vďaka ktorému budú môcť využívať množstvo výhod. „Pre našich členov bude k dispozícií napríklad osemnásť rumových vitrín, kde si budú môcť odložiť vlastnú fľašu rumu,“ dodáva.

Keď Róbert Biroš otváral svoj prvý bar v Prešove, z miešaných nápojov poznal len Mojito a rovnako neznáma bola pre neho káva a všetko okolo nej. Od otvorenia jeho prvej prevádzky, koktejl baru s kaviarňou, uplynulo už osem rokov. Dnes v rámci spoločnosti FUSION GROUP zastrešuje päť gastronomických konceptov v dvanástich prevádzkach na Slovensku, medzi inými napríklad štýlovú kaviareň Yogi’s, obľúbený pub s reštauráciou Staré Dobré Mexiko, predajne kvalitných hot-dogov pod značkou ParKing, pizza bistro ZaZza a spomínaný Rum & Cigar House.

V tom bratislavskom sa aktuálne všetko dokončuje a pripravuje na slávnostné otvorenie, ktoré je naplánované na 23. októbra. Jeho krstným otcom bude známy milovník kvalitného rumu a dobrých cigár, Marek Majeský. Na otváraciu VIP party sú pozvané tiež mnohé osobnosti slovenského showbiznisu, politici či známi finančníci.

Zdroje a foto: Cuba Libre Rum & Cigar House

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow