27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Doprajte si starostlivosť

NextFuture NextFuture NextFuture  8.11.2013 8.11.2013  

DUCATI, prestížny taliansky výrobca svetoznámych motoriek predstavuje vôňu TRACE ME. Doprajte si aj intenzívny krém na ruky a sprchové oleje Fenjal.

DUCATI TRACE ME

Nezávislý, samostatný, vystačí si so svojou motorkou... Nie je ľahké spoznať muža, akým je. Najlepšiu šancu máte vtedy, keď niekde po ceste odstaví svoj Scrambler, aby si oddýchol. Čím je to, že je taký príťažlivý, keď každým gestom dáva najavo svoju slobodnú dušu?

Možno sa tomu nedokáže ubrániť... Možno to má v krvi, je to jeho súčasť, podobne ako motorka. Jeho spôsob života, jeho štýl, to čo si vyberá, vrátane TRACE ME, vône, ktorá odráža najhlbšiu časť jeho vnútra. Práve to ho robí takým tajomným a takým atraktívnym.

Vo vôňach Fight for Me a Fight for Me Extreme značka DUCATI, prestížny taliansky výrobca svetoznámych motoriek, spája kreatívnu slobodu s vrodenou eleganciou v novej interpretácii nenapodobiteľného štýlu. Teraz predstavuje vôňu TRACE ME, ďalšie inovačné vyjadrenie zvodnosti pre muža, ktorý sa spolieha len sám na seba a na svoju motorku Ducati, jeho súčasť, jedinú, ktorá ho sprevádza za každých okolností.

Príval mužnej energie od prvej sekundy. Mužnosť navodzuje povzbudzujúci charakter čierneho korenia a čerstvých zelených jabĺk, nečakane sprevádzaných šťavnatým ananásom.

Zmyselné srdce zložené z intenzívnych lístkov fialky napĺňa energiou aromatické spojenie muškátového oriešku a nového korenia v prekvapivej harmónii: impulz priblížiť sa.

Tak ako hlboké tóny z diaľky hučiaceho motora, základ rezonuje tónmi cédru a hrejivej ambry v elegantnom objatí kontrastných balzamových akordov. Všadeprítomná mužnosť vyzýva ženu, aby muža nasledovala...

PREMIUM HAND CREAM INTENSIVE - Intenzívny krém na ruky

Pokožka rúk je denne vystavovaná rôznym vplyvom. Či už sa jedná o vodu, alebo čistiace prípravky, ruky si vyžadujú intenzívnu starostlivosť. Pravidelné používanie intenzívneho krému na ruky fenjal Premium Hand Cream Intensive napomáha k regenerácii a uzdraveniu pokožky rúk. Tento krém je obzvlášť vhodný pre namáhanú a vypätú pokožku.

Uvedením tohto krému fenjal rozširuje svoj sortiment o novú produktovú líniu. Vďaka aktívnemu komplexu s trojitým účinkom fenjal Premium Hand Cream Intensive efektívne ošetruje pokožku rúk, bez toho, aby ju pokrýval mastnou či lepkavou vrstvou. Okamžite po nanesení sa vstrebáva a vytvára na pokožke odolnú ochrannú vrstvu. Pokožka rúk je tak lepšie chránená pred vonkajšími vplyvmi, zachováva si pružnosť a hladký povrch. Cenné zložky, ako olej z maslovníka, mandľový olej a pantenol podporujú regeneráciu pokožky a poskytujú jej potrebnú hydratáciu. Výsledkom je výborná ochrana, pružnosť a komplexné ošetrenie pokožky rúk.

Zloženie krému neobsahuje silikónové a parafínové oleje, parabény, ani umelé farbivá.

Sprchové oleje FENJAL PREMIUM CREAM OIL SHOWER - Intensive & Sensitive

Jedinečnosť nových sprchových olejov fenjal je v jemnej hladkej pene, ktorú vytvárajú. Technológia mikroemulzie vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, ktorá má intenzívny hydratačný efekt.

Pre citlivú pokožku tela fenjal prichádza so sprchovým olejom vo verzii Sensitive. Tento využíva čistý avokádový olej najvyššej kvality a zložku Pentavitin pre ošetrenie suchej, vypätej pokožky. Okrem upokojujúceho vplyvu pôsobí výživne a vyhladzujúco. Neobsahuje silikóny, parafíny, parabény, syntetické farbivá, betaín ani konzervačné látky.

Sprchový olej fenjal Premium Cream Oil Shower Intensive je ideálny pre zrelú, suchú a náročnú pokožku tela. Je obohatený o mandľový olej, známy skvelou znášanlivosťou a schopnosťou vytvoriť vláčnu, hebkú pokožku. Jeho zloženie je bez silikónov, parafínov, parabénov a syntetických farbív.

Zdroj: Glamour Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow