27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

DUDINCE

NextFuture NextFuture NextFuture  22.11.2013 22.11.2013  

Dudince sú síce najmenším slovenským mestom, no skrývajú jeden z najväčších prírodných pokladov Slovenska – unikátnu minerálnu liečivú vodu. Výnimočnosť tohto kúpeľného mestečka umocňuje pokojné a tiché prostredie, ktoré je doplnené nielen profesionálnymi zdravotníckymi službami ale aj komfortom ubytovacích zariadení, kvalitnou a modernou gastronómiou či wellness službami.

 

Dudinské naj: Najmladšie a zároveň najstaršie

Dudince sa pýšia dvojitým superlatívom – sú najmladšími, a zároveň najstaršími kúpeľmi na Slovensku. Najmladšími z pohľadu začatia budovania kúpeľných hotelov a najstaršími preto, lebo náš minerálny prameň pomáhal ľuďom už pred dvomi tisícročiami. Tento zaujímavý kontrast, v ktorom sa snúbi tradícia s moderným ponímaním liečby, z nás v posledných rokoch spravil obľúbenú destináciu, ktorej popularita a význam prekročili hranice Slovenska.

Kúpele Dudince majú všetko potrebné k tomu, aby sa klienti od nich vracali domov spokojní. PROCEDÚRY, ktoré pomôžu, sú základom zdraviu prospešného pobytu. POHODLIE služieb pod jednou strechou ocenia aj náročnejší návštevníci, takisto ako aj PONUKU pobytov a doplnkových služieb, medzi ktorými nechýbajú možnosti príjemného posedenia v gastronomických prevádzkach, ako ani možnosti športového vyžitia. POKOJ je typický pre toto malé kúpeľné mestečko s krásnym parkom a množstvom zelene – vychutnajú si ho všetci, ktorých bežný deň je poznačený hektikou. PERSONÁL sa denne stará o to, aby klientom nič nechýbalo.

HOTEL MINERÁL****

Komplexne zrekonštruovaný Hotel Minerál**** v kúpeľnom mestečku Dudince zaujme už na prvý pohľad svojou modernou architektúrou a celkovým dizajnom. Taktiež ponuka služieb je netradičná a zameriava sa na náročnú business klientelu, a to nielen pri organizovaní rôznych kongresov, seminárov a školení, ale zároveň aj pre poskytovanie pobytov v kúpeľnom prostredí pre všetkých, ktorí si radi doprajú ubytovanie v príjemnom modernom hoteli so zaujímavou ponukou gastronómie, služieb denného i nočného baru, wellnessu a masáží.

Hotel Minerál ponúka 139 lôžok v 74 moderne zariadených izbách a apartmánoch. Ako jediný hotel v Dudinciach disponuje klimatizovanými izbami. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom, fénom, klímou, LCD televízorom so satelitným príjmom, telefónom, bezplatným pripojením na internet, mini-barom, trezorom a uzamykacím kartovým systémom.

Pobyty v hoteli si môže vybrať každý podľa vlastnej chuti - či už relaxačný, víkendový alebo liečebný. V rámci partnerstva s Kúpeľami Dudince, a.s., ponúka hotel svojim klientom možnosť využitia liečebných procedúr s minerálnou vodou, ktorá je zameraná najmä na choroby obehového a pohybového ústrojenstva, nervových chorôb a chorôb z povolania. Jej jedinečnosť spočíva najmä v širokospektrálnom pôsobení na organizmus - no najmä pri kombinácií liečivých účinkov súčasne na ochorenia pohybového aparátu a srdcovo-cievne ochorenia.

KONGRESY

Hotel Minerál je to pravé miesto na pracovné stretnutia či školenia zamestnancov, ideálne spojené s oddychom. K dispozícii sú dve kongresové sály, každá s kapacitou 40 osôb, spoločenská miestnosť s kapacitou do 180 osôb ako aj luxusná rokovacia miestnosť pre 16 osôb.

GASTRONÓMIA

Hotelová reštaurácia s kapacitou 122 - 160 miest ponúka kvalitné gastronomické služby s dôrazom na sezónnu ponuku slovenských regionálnych jedál. Príjemne a vkusne zariadená reštaurácia so špičkovou kuchyňou vás zláka opäť sa do tohto hotela vrátiť.

Paletu služieb hotela vhodne dopĺňajú služby Lobby baru a Nočného baru s pestrou ponukou nápojového lístka a vínnej karty. Nájdete tu komfortné prostredie v každom ročnom období a v rámci letnej dovolenky si vychutnáte aj posedenie na ich letných terasách – v centre kúpeľného mestečka s najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku.

WELLNESS

V rámci wellness služieb hotela je kladený vysoký dôraz na poskytovanie kvalitných služieb masérskeho centra. V ponuke hotela sa nachádza celkovo takmer 50 rôznych masáží, peelingov a zábalov.

Welnness je zamerané na relax a duševnú pohodu, kde hoteloví hostia majú k dispozícii jacuzzi, suchú a parnú saunu, sprchu s karibskou búrkou, ochladzovací bazén a oddychovú zónu.

RESIDENCE APARTMÁNY

Pre najnáročnejších klientov je hotel pripravený poskytnúť pohodlie, luxus a dokonalé súkromie dvoch residence apartmánov s najrozľahlejšou súkromnou terasou v Dudinciach, ktorá ponúka výhľad na celý kúpeľný areál ako aj na celé mesto. V priestoroch residence apartmánov je k dispozícii vlastné wellness s jacuzzi a suchou saunou.

ODPORÚČAME!

Pokiaľ aj Vás dokážu očariť nové miesta a radi sa necháte rozmaznávať ponukou služieb hotela, ktorý popri starostlivosti o Vaše pohodlie myslí aj na Vaše zdravie, prijmite srdečné pozvanie od kolektívu zamestnancov hotela Minerál a využite aj Vy služby niektorého z balíčkov, ktoré má hotel v ponuke. V Mineráli Vás radi presvedčia o pravdivosti sloganu hotela, ktorý tvrdí, že je miestom, kde kvalita prevyšuje cenu.

Hotel Minerál je dokonalým prepojením:

  • originálneho dizajnu a architektúry
  • vytúženého komfortu a súkromia
  • regionálnej a modernej gastronómie - priateľského a profesionálneho personálu
  • jedinečnej zábavy a relaxu - príjemnej atmosféry kúpeľného prostredia a vysokého štandardu poskytovaných služieb

Text a foto: Kúpele Dudince a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow