29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Filmový festival v Karlových Varoch – hviezdny večierok

NextFuture NextFuture NextFuture  16.7.2014 16.7.2014  

Projekcie, súťažné i nesúťažné snímky z celého sveta, programy v baroch, kluboch a kaviarňach, české, slovenské i svetové filmové hviezdy a predovšetkým jedinečná atmosféra. Skutočnú filmovú horúčku a množstvo osobností si mohli vychutnať návštevníci 49. ročníka najväčšieho filmového sviatku v Čechách – Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch 2014.

 

Neodmysliteľnou súčasťou festivalu je už tradične Karlovarská Möet párty, ktorá bola rovnako ako v predchádzajúcich rokoch oslnivou spoločenskou udalosťou. Na tohtoročnom filmovom festivale znovu došlo k dokonalému spojeniu sveta filmu a šampanského, ktoré malo navyše aj filantropický podtext. Jagavý hviezdny večer bol inšpirovaný módou a epochou Veľkého Gatsbyho, pričom trendy tejto doby podčiarkli najmä výrazné červené pery a čelenky zdobené perím v štýle art deco. Témou bola taktiež zlatá farba, ktorá nechala priestor pre fantáziu, hravosť a zlákala napríklad modelku Simonu Krainovú, aby predviedla svoju krásu v oslnivých šatách v hravom párty štýle. Filmovú atmosféru si na nezabudnuteľnú Karlovarskú Möet párty prišli vychutnať napríklad Karel Roden, Ivana Chýlková, Andrea Verešová, či Lívia Klausová. Na návštevníkov Cisárových kúpeľov čakala nefalšovaná dobová atmosféra, oslnivé dekorácie a príjemná hudba.

Unikátnu zlatú fľašu Möet, zaradenú medzi ďalšie veľké fľaše podpísané na významných filmových premiérach a festivaloch, sa v Karlových Varoch podpísali svetoznámy herec, režisér a producent Mel Gibson, francúzska herečka Fanny Ardant, poľský exprezident Lech Walesa, zástupcavia českého filmového plátna Jiří Bartoška, David Ondříček, Aňa Geislerová,  Jiří Macháček, či Klára Issová.  Zaradia sa tak medzi hviezdy svetového formátu ako George Clooney, Penelópe Cruz či Jude Law, ktorí svojimi podpismi na tejto fľaši vyjadrili dlhoročné puto značky Möet k svetovému filmu a tak pomohli mnohých charitatívnym projektom. 

Zdroj a foto: TS Trumpeter s.r.o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow