18. september 2020. Eugénia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Garage Italia Customs a BMW i oslavujú umelecké hnutie Memphis špeciálnou edíciou.

BMW Group BMW Group  27.4.2017 27.4.2017  

Svetová premiéra na výstave nábytku Salone del Mobile: Lapo Elkann a Adrian van Hooydonk predstavili modely BMW i3 a BMW i8 s novým jedinečným vzhľadom.

 

Mníchov/ Miláno. Predstavili dve nové a jedinečné vozidlá, ktoré vznikli v spolupráci značiek BMW i a Garage Italia Customs, aby oslávili umelecké hnutie Memphis. Svetová premiéra sa konala vo výnimočnom UniCredit Pavilion v Miláne. MemphisStyle, exkluzívny dizajn interiéru a exteriéru modelov BMW i – BMW i3 a BMW i8, vytvoril vo svojom kreatívnom centre Lapo Elkann, čím vzdal poctu vizionárskemu štýlu umeleckého a kultúrneho hnutia, ktoré v 80-tych rokoch spôsobilo revolúciu vo svete dizajnu.

„Vytvoriť spojenie so značkou BMW i bolo veľkým potešením. Plne sa stotožňujem s ich víziou nazerania na budúcnosť a na technologické inovácie ako na vedúci element v každom projekte,” vraví Lapo Elkann, riaditeľ a kreatívny riaditeľ spoločnosti Garage Italia Customs. „Kreativita, štýl a inovácie boli vždy kľúčovými prvkami všetkých diel, ktoré sme s mojím tímom v oblasti dizajnu vytvorili. Táto spolupráca mi dala možnosť zložiť poctu všetkým umelcom hnutia Memphis. Dlhodobo zbieram významné diela od tvorcov tohto hnutia. V mojom živote ma obklopujú a sú zdrojom mojej inšpirácie. Nemôžem si pomôcť, no som hrdý na výsledok, ktorý sa nám s naším tímom podarilo dosiahnuť. Moji dizajnéri opäť prekonali všetky očakávania: na futuristické vozidlá sa im podarilo preniesť ducha hnutia Memphis”.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow