27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Hotel AMADE CHÂTEAU***** Raj pre náročných pôžitkárov.

NextFuture NextFuture NextFuture  26.5.2015 26.5.2015  

Hotel AMADE CHÂTEAU***** sa nachádza približne 50 kilometrov od Bratislavy v príjemnom prostredí obce Vrakúň, ktorej stopy siahajú až do avarského obdobia. Kaštieľ bol rodovým sídlom slávneho grófskeho rodu Amadeovcov a len málo ľudí vie, že odtiaľto pochádza aj autor prvých maďarských básnických spevov László Amade. Kaštieľ bol postavený v romantickom štýle a jeho zariadenie pripomína sladký svet rokoka.

 

Každý kút kaštieľa odkazuje na sladkú minulosť, ktorú si môžeme vychutnať aj v dnešnej modernej dobe. Hotel ponúka vysokokvalitné služby aj pre klientov, ktorí majú záujem o priestory na prezentácie, workshopy, školenia, konferencie, teambuildingové aktivity či rodinné oslavy.

Hotel má k dispozícii 30 izieb, z toho 10 jedinečných apartmánov a 20 luxusných 2-lôžkových izieb. Každá izba má originálne zariadenie. Ich dizajn pripomína dobu Lászla Amadeho, keď sa po chodníkoch vysypaných bielymi kamienkami prechádzali dámy a páni v parochniach tak, ako je to zobrazené na vankúšoch na sedačke v prijímacom salóniku.

Kuchyňa hotela je regionálna a sezónna. Hotel má svoju vlastnú záhradu, ovocný sad a vlastný chov mangalíc. Reštaurácia Pompadour je rajom pre gurmánov, v reštaurácii Kukkónia zasa servírujú rustikálne jedlá. Boli ste už v stredoveku? Vo vinárni hotela čaká  hostí jedinečný gastronomický zážitok: stredoveká hostina, na ktorej sa odporúča jesť striktne rukami.

V hoteli  čakajú hostí neopakovateľné zážitky: po večeroch vám ponúka spoločné pozeranie filmov s vôňou teplých pukancov, milovníkom vína odporúčame v čínskom salóniku jedinečné večere spojené s ochutnávkou vína alebo romantickú večeru pri svieč- kach. V cukrárni ožíva tradícia čajov o piatej: domáca torta Amade je upe- čená z najlepšej čokolády na svete. Pre milovníkov prírody je v blízkosti Amade les, kde si hostia môžu vychutnať faunu a flóru Žitného ostrova. V anglickom parku hotela ponúkame letný popoludňajší oddych - piknik: na tráve rozprestretá károvaná deka, prútený košíček, domáce delikatesy a ľadom chladené šampanské (ktoré čašník podáva v bielych rukaviciach) garantovane očaria každú ženu. Pre dámy ponúkame jedinečný pobytový balík: Rozlúčka so slobodou s profesionálnym fotografom.

Radi u nás privítame aj mladomanželov na svadobnej ceste, no na- šou skutočnou špecialitou je svadba! Svadobný obrad sa môže konať v našom starobylom parku alebo v našich slávnostných sálach, mladomanželov prekvapíme apartmá- nom. Veľa šťastia!

V cigarovej miestnosti ponúkame našim hosťom kvalitné koňaky a cigary, biliard si zasa môžu vychutnať pri dobrom pive. Vo vínnej pivnici si môžu vybrať z najlepších slovenských vín, no nájdu v nej aj známe značky z vychýrených vinárskych regiónov. V tureckom kúpeli sa môžu uvoľniť pri vodnej fajke.

V priestoroch Wellness & Spa sa nachádzajú jedinečné turecké HAMMAM kúpele, vonkajší aj vnútorný bazén, perličkový kúpeľ či saunový svet. Tieto sa postarajú o komplexnú regeneráciu vášho tela  pohladia vašu dušu. V teplých slnečných dňoch určite oceníte služby vonkajšieho pool baru, kde sa mô- žete osviežiť po plaveckom výkone. Vyskúšajte si saunovú seansu: odmeňte sa novou podobou saunovania. O dobrú náladu sa postará majster sauny.

Naše turecké kúpele Hammam naprojektovali a vybudovali odborníci z Turecka. Hammam predstavuje kúsok orientálnej exotiky, ktorú si zamilujete na prvý pohľad. Ponorte sa do horúceho parného kúpeľa a zbavte sa nahromadeného napätia, problémov a myšlienok.

Hotel Amade Château

930 25 Vrakúň č. 333,

Slovenská republika

mobil: +421 918 620 498 (recepcia)

Rezervácie amade.skie@hotelrezervac

gps: N 47° 56' 17,526'' E 17° 36' 10, 369''

facebook: amadehotel

youtube: happy Amade

pinterest: hotelamade

instagram: hotelamade

Zdroj a foto: Hotel AMADE CHÂTEAU*****

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow