26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Hotel Kaskády - Váš životný štýl

NextFuture NextFuture NextFuture  23.5.2013 23.5.2013  

Dobre sa cítiť, oddýchnuť si, nájsť vnútornú rovnováhu a vychutnávať si život plnými dúškami. To sú atribúty, ktoré svojim hosťom ponúka hotel & spa rezort Kaskády pri známom kúpeľnom mieste Sliač. Hotel je pôvabné miesto, ktoré poteší oko aj dušu.

 

 

Jeho výhodou je skvelá poloha. Hotel sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov, obkolesený krásnou prírodou. Jeho výborná dostupnosť priamo z diaľnice je zárukou toho, že ho jednoducho nie je možné prehliadnuť. Hotelový areál sa pýši krásnou záhradou s dvoma jazierkami a množstvom oddychových zón. Už pri vstupe vás zaujme elegantný dizajn, starostlivo vybraté detaily a príjemná atmosféra domova, ktorá v hoteli panuje. Pre túto oblasť sú typické termálne pramene, ktoré priamo tu vyvierajú. Prírodný zdroj minerálnej vody, ktorá priaznivo pôsobí pri chronických a zápalových ochoreniach pohybového ústrojenstva, plní hotelové bazény.

Hotel ponúka ubytovanie v 89 moderne zrekonštruovaných izbách, vrátane 9 apartmánov a 4 apartmánových domov v tichom prostredí hotelového areálu pre hostí, ktorí ocenia súkromie. V rozsiahlom hotelovom rezorte nájdete športový areál s 2 vonkajšími tenisovými kurtmi a beachvolejbalovým ihriskom, minigolf, bowling, fitness, štýlovú Original Restaurant & Wine Bar s miestnymi gastronomickými špecialitami, ktoré rozmaznávajú chuťové bunky hostí a krásnu vínnu pivnicu so širokým výberom lahodného vína. Jednoducho dokonalá radosť zo života.

 

Kráľovstvo vitality

Hotel postavil svoju ponuku na dokonalých službách v oblasti wellness & spa a v rámci Slovenska sa radí medzi špičku. V hotelovom Wellness & Exclusive Spa s rozlohou 2300 m2 je o váš pokoj a relax dokonale postarané. Nádherne a veľkoryso navrhnutý areál rôznych druhov sáun, vnútorný, vonkajší a relaxačný bazén, tepidárium, relaxačná miestnosť s krbom, romantická jacuzzi s výhľadom na les, vonkajšia relaxačná zóna s lehátkami a palmami zabezpečí, že z hotela odídete dokonale zrelaxovaní a oddýchnutí.

Na jednotlivé terapie a procedúry je k dispozícii osem miestností s kvalifikovaným tímom fyzioterapeutov. Samozrejmosťou je aj bohatá ponuka masáží. Vymenovať a popísať každú z nich by zabralo niekoľko strán.

Služby Wellness & Exclusive Spa môžu využívať aj neubytovaní hostia zo širokého okolia, ktorí sú tu vždy srdečne vítaní. V minulosti dopyt prevyšoval kapacity, čomu sa však hotel rýchlo prispôsobil zvýšením počtu sáun, masérskych miestností a personálu.

Jediné tradičné ajurvédske kúpele na Slovensku

Pre všetkých, ktorí chcú aktívne pristupovať k svojmu zdraviu, hotel ponúka prvé tradičné ajurvédske kúpele na Slovensku spoločnosti Siddhalepa zo Srí Lanky, ktorá má v odbore silnú pozíciu a tradíciu už vyše dvesto rokov. Ajurvédske kúpele v hoteli Kaskády s lekárom a masérmi priamo zo Srí Lanky sú jediné svojho druhu na Slovensku.

Na svoje si tu prídu milovníci akéhokoľvek športu. Cyklisti, tenisti, milovníci plávania, joggingu, nordic walkingu, turistiky, jazdy na koni, lyžovania či golfu. Toto všetko a navyše okolitá príroda vám nedovolí ostať leňošiť na izbe. A ak leňošiť, potom len pri niektorom z bazénov.

Rovnako i deti tu nájdu rozprávkový raj. Zatiaľ čo si rodičia užívajú v kráľovstve Exclusive Spa, deti majú k dispozícii celý rad radovánok: interaktívne detské obrazovky, herne, ihrisko, preliezačky, trampolínu, X-box, bohatý detský program s animátormi. Výlety za rozprávkami, detská olympiáda, hľadanie pokladov alebo súťaž v maľovaní – toto všetko môžu deti počas pobytu zažiť. Už počas tohto leta sa môžete tešiť na pestré tematické rodinné balíky pobytov, ktoré je možné i vyhrať. Najväčšou odmenou pre hotel sú spokojní hostia, ktorí sa radi vrátia.

 

Obľúbený aj medzi kongresovou klientelou

Hotel, okrem komplexných služieb pre wellness hostí, ponúka aj komfort, štýl a ochotný servis pre biznis klientov. Na kongresovom trhu nie je žiadny nováčik. Hotel disponuje veľkou kongresovou sálou pre 300 hostí, ako aj niekoľkými menšími salónikmi. Veľkým plusom je ideálna poloha v srdci Slovenska, výborná dostupnosť z diaľnice a pomer kvality a ceny hotelových služieb.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow