21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Hviezdou vianočných večierkov v kolekcii GOLDIE

NextFuture NextFuture NextFuture  2.3.2013 2.3.2013  

Slovenská módna dizajnérka Izabela Komjati predstavila svoju novú kolekciu na jeseň a zimu 2012 s blýskavým názvom GOLDIE.

 

 

Ako už sám názov kolekcie napovedá, modely sa nesú najmä v tónoch zlatej farby. Izabela Komjati sa s vkusom a noblesou pohrala s lesklými kusmi látok a flitrami a vytvorila očarujúcu kolekciu určenú prevažne na párty či menšie spoločenské udalosti.

Kolekcia sa skladá z dvanástich dámskych a dvoch pánskych modelov a svojim prevedením, strihovou konštrukciou a použitými materiálmi nám umožňuje stať sa neprehliadnuteľnou femme fatale.

Návrhárka použila materiály ako francúzska čipka, hodváb, satén či žoržet v odtieňoch zlatej, bronzovej a žltej, ktoré sú doplnené nebeskou modrou, bielou a púdrovou farbou. V kombinácii s rafinovanými strihmi pôsobí každý kúsok z tejto kolekcie luxusne a originálne.

Izabela Komjati hovorí o kolekcii GOLDIE: „Farba sa mi na toto obdobie večierkov a Vianoc zdala veľmi príznačná. Strihy šiat sú rôznorodé. Chcela som zaujať čo najviac žien. Každej sa predsa páči a pristane niečo iné a každá žena má právo cítiť sa občas ako filmová hviezda.“  

Ak chcete zažiariť a byť na vianočnom večierku alebo pri oslave Nového roka neprehliadnuteľná, oblečte sa do zlatej.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow