26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course a „unlimited“ fee už od 1.apríla

NextFuture NextFuture NextFuture  4.4.2016 4.4.2016  

Letné gríny otvára ihrisko Black Stork, A PGA Golf Coure už v piatok 1.apríla 2016 na deviatke Braid (B) a od 7.apríla bude možné hrať na deviatke Taylor (A), golfisti však trénovali celú zimu na 9 zimných grínoch ihriska Taylor (A).

 

Tohtoročnou novinkou sú výhodné „unlimited“ pernamentky, ktoré v 1 deň môžu využiť až 4 hráči, zľavy pre priateľov členov LGK, 50 % zľavy pre juniorov do 21 rokov a 20 % pre seniorov nad 60 rokov ostávajú. Pre juniorov do 21 rokov je atraktívne celoživotné členstvo v Lomnickom golfovom klube stále za skvelú cenu 1 000 €, v rámci členstva môžu juniori intenzívne trénovať 2,5 až 5 hodín každý týždeň počas celého roka s dôrazom na vekové a výkonnostné kategórie bezplatne pod vedením PGA PRO trénerov. Prvýkrát pod Tatry príde PGA profesionál Jon Malror z UK, ktorý má 25‐ročné skúsenosti a pôsobil okrem Veľkej Británii aj v New Yorku, Orlande a v Taliansku. Počas práce s top hráčmi a koučmi (s Carl‐om Rabito‐m, koučom Chris‐a Dimarco, Brian‐a Davis‐a a Andrew‐a Svobodu; tiež Jimmy‐m
Falconer‐om, koučom koučom Ernie Els‐a) získal vedomosti o maximalizícii výkonu vďaka práci tela a kontroly mysle. Piati víťazi 7.ročníka pretekov SKI&GOLF Slovakia 9.‐10. apríla 2016 budú reprezentovať Slovensko na svetovom finále v Kaprune v Rakúsku v máji 2016. Majstrovstvá LGK, ktoré sú zaradené v rankingu WAGR, budú 29.‐31.júla 2016 s účasťou skvelých zahraničných hráčov. V druhej polovici augusta budú juniori do 21 rokov súťažiť na 7.ročníku FALDO Series, z ktorého finalisti postupujú na európske finále s osobnou účasťou Sira Nicka Falda. Okrem tradičnej tour Grand Prix Black Stork prebehne už 9.ročník CHARITY GOLF CUPu pod záštitou Petra Bondru a ďalších hráčov NHL, z ktorého už 140 000 € putovalo priamo ku deťom, ktoré to najviac potrebovali. V rezorte Black Stork je bezplatný vstup na kryté odpalisko a na tréningové plochy (chipping area a putting green). Poistenie zodpovednosti každého hráča na ihrisku za škody spôsobené na majetku alebo zdraví a pitný režim pre každého hráča je súčasťou poplatku za hru. Hostia ubytovaní v hoteli International**** v strede golfového ihriska majú až 35 % z hry golfu, navyše účastníci turnaja organizovaného v rezorte majú špeciálnu cenu ubytovania. Golfisti iste opäť ocenia atraktívnu ponuku NOC + FEE (od 88 € /osoba/noc+18 jamiek) alebo pobyty s neobmedzenou hrou golfu, či lekciami golfu.

Zdroje a foto: BLACK STORK

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow