27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

JAR - LETO 2014

NextFuture NextFuture NextFuture  26.3.2014 26.3.2014  

V sezóne jar/leto 2014 čerpá značka GANT inšpiráciu na dokonalej letnej svadbe. Rodina, priatelia a široké príbuzenstvo sa schádzajú, aby oslavovali a predviedli svoj najlepší štýl. Svieže, uvoľnené odevy sa nosia s doplnkami dotvárajúcimi formálny, predsa však uvoľnený štýl. V tejto sezóne je pánska kolekcia značky GANT odetá do ľahkých letných tkanín a hrá sa s farebnými kontrastmi. Kolekcia spája americké ležérne oblečene s európskym dobre padnúcim strihom a tie spoločne vytvárajú svieži, aktualizovaný štýl, ktorý zvýrazňuje ducha tejto oslavy lásky.

 

Woman Perfect Navy

Dámska kolekcia značky GANT v sezóne jar/leto 2014 vstupuje do svadobného motívu v klasickej štíhlej siluete s dlhými bielymi šatami a malými šatami v námorníckej modrej, z ktorých vyžaruje elegancia a ženskosť. Vodové výstrihy sa krásne vlnia a je v nich zachytená podstata jednoduchého a predsa šik letného štýlu. Čipka je v tejto sezóne nutnosťou a farby odtieňov smotanovej a šampaň spolu s akvarelovými pastelmi vytvárajú efekt kontrastu farieb. Naprieč kolekciou je zrejmý vplyv pánskeho oblečenia v podobe kombinácie štíhlej siluety šiat či nohavíc s voľnejšími bundami, či už ide o bomber s kvetinovou vzorkou alebo o koženú motorkársku bundičku.

Kľúčové kúsky: malé šaty v námorníckej modrej, dlhé biele či pastelové šaty, motorkárska bunda, voľné úplety s výstrihom

Woman Ocean Prep

Štýl podkolekcie Ocean Prep v sezóne jar/leto 2014 je definovaný šik a modernou ženou oblečenou do hodvábnych športových šortiek s vysokým pásom a abstraktnou potlačou, ktoré kombinuje s voľnejšou košeľou z bavlnenej zmesi či madrasu. Americké ležérne oblečenie (American Sportswear) sa spája s európskymi dobre padnúcimi strihmi, čo ukazuje mix odevov s univerzitnou potlačou skombinovaný so sakami zo zmesi ľanu a bavlny. Tento svieži štýl sa dá obliecť nielen na brunch a nákupy v meste, ale aj na následný výlet na pláž, kedy si stačí pod voľnú košeľu dať iba vrchný diel od bikín. V tejto sezóne značka GANT kombinuje základný denný outfit s mnohými variáciami doplnkov od elegantných tkaných klobúkov, cez ručne splietané opasky až po elegantné kožené kabelky.

Kľúčové kúsky: šortky s potlačou, svetre s logom univerzity, doplnky, voľnejšie košele

Man Perfect Navy

V tejto sezóne je modrá naša nová čierna. Elegantný letný štýl pozostáva z košele z opraného madrasu v rôznych pastelových farbách skombinovanej s dvojradovým sakom z bavlny piké či smokingovým sakom z jemne tkanej vlny. Tento štýl je najlepšie doplniť polo-priliehavými nohavicami z pružnej bavlnenej zmesi pre dosiahnutie pohodlia pri súčasnom udržaní štruktúry. Doplnky sú pre tuto sezónu kľúčové. Detaily pre špeciálne príležitosti, ako vzorovaná vreckovka v náprsnom vrecku, kožená weekend bag či nevyhnutný hodvábny motýlik, dodajú pánskemu štýlu v sezóne jar/leto 2014 osobitý, no predsa klasický vzhľad. Značka GANT preberá vplyv európskeho dedičstva a vytvára dokonalú kombináciu formálneho a ležérneho.

Kľúčové kúsky: polo-formálne nohavice, smokingové sako a kožená weekend bag

Man Ocean Prep

Ak sa Perfect Navy hodí na formálnejšiu príležitosť, potom podkolekcia Ocean Prep zaručí, že je svadobný hosť dokonale šik i nasledujúci deň. Spojením námorníckych a univerzitných motívov sa kolekcia jar/leto 2014 zameriava na kombináciu padnúcich klubových sák ozdobených osobitými detailmi v kombinácii so vzorovanými nohavicami chinos z bavlnenej zmesi a priedušnými letnými košeľami či slnkom vyblednutým ragbyovým tričkom. Farebná paleta obsahuje odtiene od sviežeho indiga, cez žiarivú žltú a smotanovú až po náznak červenej na odevoch ušitých z ľanu, tkaniny seersucker a madrasu.

Kľúčové kúsky: klubové sako, ležérne nohavice chinos


 

Zdroj a foto: GANT

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow