19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Jesenné novinky

NextFuture NextFuture NextFuture  4.10.2013 4.10.2013  

BENTLEY FOR MEN: jednotka vo svojej triede, Collistar Mascara Shock, LALIQUE SATINE: obdaruje ženu pôvabom a ženskosťou, Olay Total Effects Moisturiser + Serum Duo, NUDE POMELLATO: tri voňavé doplnky, ktoré vás vyzdobia ako šperky

BENTLEY FOR MEN: jednotka vo svojej triede

Značka luxusných anglických automobilov Bentley v spolupráci so spoločnosťou Art & Fragrance prichádza s prvou pánskou vôňou Bentley For Men. Jedna z TOP značiek sveta pokiaľ sa jedná o luxusné produkty. Vo svete jestvuje elitný klub značiek, ktoré hrajú prím v oblasti prestíže svojím jedinečným prístupom k životu a výnimočnou kvalitou produktov. V exkluzívnych kruhoch sa k nim radí britská automobilová ikona Bentley Motors – celé desaťročia nepochybne najlepšia vo svojej triede. V roku 2013 Bentley po prvý raz predstavuje vlastnú luxusnú vôňu: Bentley For Men – vôňu, ktorá spĺňa najvyššie požiadavky, s cieľom vyvolať senzáciu vo svete vôní. Bentley For Men je venovaná svetobežníkovi, sebavedomému mužovi, ktorý je osobnosťou, rovnako ako aj mužom, ktorí chcú dosahovať úspechy a uspokoja sa len s tým najlepším.

Collistar Mascara Shock

Nová Mascara Shock® zaručuje zachovanie nádherného tvaru a objemu rias po celý deň. Od prvej aplikácie pokrýva riasy 3-D vrstvou, dodáva im plný objem, jas a príťažlivú žiarivú farbu. Zloženie maskary bolo prispôsobené tomu, aby sa farba ľahko a rovnomerne nanášala po celej dĺžke rias, od korienkov po končeky, a aby riasam dodávala intenzitu spojenú s leskom.

Maskara je dostupná v troch výrazných odtieňoch: čiernom, hnedom a modrom.

Je mimoriadne šetrná k riasam, bez parfumácie a parabénov, vďaka čomu je vhodná aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

LALIQUE SATINE: obdaruje ženu pôvabom a ženskosťou

Značka Lalique nachádza inšpiráciu v ľahkosti, delikátnosti a zmyselnosti saténu a predstavuje novú dámsku vôňu Satine. Satine obdaruje ženu pôvabom a ženskosťou v jej aktívnom živote a všetkých okamihoch, ktoré si vychutnáva. Satine je intenzívna moderná vôňa, neuveriteľne zvodná, ako žena, ktorej je určená. Je zmesou pôžitku, ľahko sa stane návykovou. Ak raz pocítite jej stopu, bude pre vás neodolateľná. Drevito-orientálnu kompozíciu vytvorila Nathalie Lorson, ktorá sa rozhodla objavovať hladkú zmyselnosť fazuliek tonky. Pre vôňu Satine vytvorila harmóniu tónov splývajúcu do výnimočnej symfónie. Najprv podľahnete kvetinovej zmyselnosti so žiarivým buketom bielych kvetín: opojných lupienkov jazmínu, gardénie s krémovou vláčnosťou a slnečného heliotropu. Neskôr sa objavia očarujúce gurmánske tóny fazuliek tonky a vanilky, oživené pikantným charakterom ružového korenia. Hladkú stopu vône zaručujú tóny drevín: zemitého vetiveru a pačuli v príťažlivom kontraste s krémovým santalom.

Olay Total Effects Moisturiser + Serum Duo

Olay Total Effects Moisturiser + Serum Duo spája výhody pleťového krému a intenzívneho séra. Pleť v maximálnej miere omladzuje, poskytuje jej potrebnú hydratáciu a pomocou SPF 20 ju chráni pred širokým spektrom UV lúčov, čím jej pomáha bojovať proti 7 prejavom starnutia. Je to ideálny produkt pre modernú aktívnu ženu, ktorá pre seba vyžaduje efektívnu pleťovú starostlivosť s omladzujúcim efektom, ale nemá čas na komplikovaný režim starostlivosti o pleť.

NUDE POMELLATO: tri voňavé doplnky, ktoré vás vyzdobia ako šperky

Keď sa povie „Nudo“, v mysli sa vám okamžite musia vybaviť farby. Odteraz je však ikona šperkov Pomellato spojená aj s voňavými kreáciami, označenými rovnakým menom. Milánsky výrobca sa podujal k novému vzrušujúcemu kroku a svojmu najúspešnejšiemu šperku venoval tri vône: Amber, Blue a Rose. Tri farby – na tri rôzne nálady – si môžete voliť a nosiť podobne ako prstene Nudo, inšpirované krásou aktuálneho okamihu. Amber vás oslní zmyselnosťou kvetu pomarančovníka a jazmínu, Blue sviežosťou a energiou kosatca a pižma. Rose je vôňa, v ktorej je obsiahnutá romantická delikátnosť ružových púčikov. Tri voňavé bukety, pričom každý z nich je výnimočný dominantným kvetom a farbou, ktoré vyjadrujú náladu ženy. Pomellato Nudo Amber: vôňa jazmínu, pocta orientálnej zmyselnosti. Pomellato Nudo Blue: pocta kosatcu, európskemu symbolu ženskosti. Pomellato Nudo Rose: inšpirácia ružou, ázijským emblémom čistoty.

Zdroj: Glamour Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow