27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Keď vaším jediným prianím je mať kľud

NextFuture NextFuture NextFuture  17.6.2015 17.6.2015  

Kľud. To chcete. Po tom túžite po práci, po ťažkom dni, v ktorom sa vám nič nedarilo. Čo keď ale vaši susedia sú nevychovaní a robia neustály hluk a bordel? Máte toho už plné zuby, ale neviete si rady, ako ďalej pokračovať? Odsťahovať sa? Zavolať na nich políciu? Nie!

Netrápte sa, spojte príjemné s užitočným. Vyhádžte vašu starú parketovú podlahu a nahraďte ju kročajovou izoláciou. Vari neviete aká to je ? Čítajte ďalej.

Zvuková izolácia podlahy

A to je práve tá vyššie spomínaná podlaha. Ochráni vás pred hlučnými susedmi. Čiže žiadne dupoty, buchoty už nebudete počuť. Budete si môcť v kľude vychutnať televízne správy bez toho, aby vás rušil mixér alebo skákanie detí u susedov. Nebojte sa, vlasy vám už šedivieť nebudú. Kročajová izolácia má toľko pozitívnych vlastností, žeby vám ani jedna strana nestačila na jej vymenúvanie. Viete o tom, že kročajovou izoláciou pomáhate nielen sebe, ale aj susedom? Ako to myslíme? Práve tak, že ak aj vy vykonávate nejaký nadmerný hluk, vaši susedia budú pred ním chránení práve vašou kročajovou izoláciou. Na potichu.sk nájdete najlepšie z najlepších, čiže nemusíte chodiť ďaleko. Stačí zájsť iba do vašej pracovne k počítaču a vyhľadať si ich.

Hluk od susedov už nepočujete, ale čo tie protivné muchy, ktoré teraz vyliezajú zo svojich brlohov?

Ochrana proti hmyzu

Žiadne spreje. Stačia len jednoduché siete proti hmyzu. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, stačí sa len postaviť a nasadiť ich. Prehliadnite si stránku byvatmoderne.sk a nielen, že budete bývať moderne, ale aj zabránite nepovoleným návštevám dotieravému hmyzu. Paráda! Ideme kupovať! Už je všetko zabezpečené – hluk od susedov, návštevy hmyzu, už si len pohodlne sadnúť a vychutnávať si relax. Ale na čom?

Pohodlný ,, Sofa“

Žiadna Sofia, ale sofa. Tento výraz znamená po nemecky gauč. Ak hľadáte nové sedacie súpravy, tak dajte na naše odporučenie a vyhliadnite si pohodlný kožený gauč. Dýcha eleganciou a dodáva vašej obývačke šmrnc. Potom sa odtiaľ ani nepohnete!

Zdroje: Seocentrum s.r.o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow