26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Kolekcia GANT – Eyewear jar/leto 2013

NextFuture NextFuture NextFuture  20.6.2013 20.6.2013  

Dovoľujeme si vám predstaviť kolekciu okuliarov GANT pre sezónu jar/leto 2013. Kolekcia obsahuje niekoľko nadčasových modelov v dámskom, pánskom aj unisexovom vyhotovení, ktoré sú inšpirované sviežim americkým „preppy“ štýlom. Dámska kolekcia je navyše ovplyvnená bezstarostnými šesťdesiatymi rokmi, čo sa prejavuje nielen na tvare okuliarov, ale aj vo farebnej škále rámov, ktorá sa pohybuje od jemných pastelových farieb po obligátnu hnedú či čiernu.

 

Typickým zástupcom unisexových slnečných okuliarov pre tohtoročnú sezónu sú okuliare z rámov v tvare „kvapky“. Tzv. „pilotky“ sa prispôsobia každej tvári a vďaka veľkým sklám chránia oči zo všetkých uhlov. V modeli EZRA, ktorý je ozvláštnený prvkom v podobe hornej spojnice, sa prejavuje zmysel pre detail príznačným pre GANT.

Nová kolekcia slnecných okuliarov

Ďalším typom slnečných okuliarov, ktoré sa v kolekcii objavujú v niekoľkých verziách, sú okuliare s retro nádychom. Tieto rámy sú vyrobené spravidla z acetátu – plastu s antialergickými vlastnosťami, ktorý je vysoko odolný proti poškrabaniu a ktorý má tzv. „pamäť“ a vie sa prispôsobiť kontúram tváre.

Nové slnečné okuliare

Okrem klasickej rady slnečných okuliarov kolekcie, GANT Eyewear prichádza taktiež s líniou slnečných okuliarov navrhnutých americkým dizajnérom Michaelom Bastianom a kvalitnými rámami pre dioptrické sklá, ktoré sú dostupné vo vybraných optikách.

Zdroj a foto: GANT

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow