19. október 2020. Kristián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Komfortné cestovanie

NextFuture NextFuture NextFuture  8.8.2014 8.8.2014  

Máloktorý muž cestuje rád v obleku a batožina navyše tiež nie je ideálnym riešením. Riešenie však existuje. V oblekoch kolekcie TRAVEL SUITS MARCO MIRELLI bude každý muž aj po dlhej ceste vyzerať ako zo škatuľky. MARCO MIRELLI pre tohtoročnú letnú sezónu prináša na trh kolekciu exkluzívnych oblekov na cesty TRAVEL SUITS zo špeciálne vybraných kvalít materiálov, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria užívateľského komfortu. Sú nekrčivé, odolné voči záťaži a zároveň ľahké a vzdušné.

 

Táto jedinečná kolekcia vznikla na základe skúseností IHFM MARCO MIRELLI s obliekaním úspešných mužov a po analýze každodenných potrieb a preferencií podnikateľov, manažérov, finančníkov, právnikov a ďalších mužov, ktorí sú každý deň v plnom nasadení a reprezentatívny vzhľad je pre nich povinný. TRAVEL SUITS MARCO MIRELLI je ideálnym riešením pre dynamických mužov dnešnej rýchlej doby, ktorí delia svoj čas na cestovanie a obchodné rokovania a potrebujú sa cítiť vždy komfortne. Skvelé úžitkové vlastnosti, elegancia a pohodlie vychádza v prvom rade z kvality materiálov a tie boli špeciálne vybrané a vyrobené pre značku MARCO MIRELLI v talianskej firme Guabello a voľba padla na zmes jemnej austrálskej merino vlny a odolného mohéru. Merino ovce sú najznámejším plemenom oviec, z rúna ktorých sa vyrábajú jemné oblekové tkaniny a tie najjemnejšie pochádzajú práve z Nového Zélandu a z Austrálie, kde sa chovajú v ideálnom a najmenej zaťaženom životnom prostredí. Mohér vyčesaný z rúna z angorskej kozy je zas najodolnejším vláknom spomedzi všetkých prírodných vlákien a svojím prirodzeným leskom, pevnosťou a odolnosťou voči nečistotám dodáva týmto materiálom skvelé úžitkové vlastnosti na celé roky.

Kolekcia exkluzívnych cestovných oblekov TRAVEL SUITS MARCO MIRELLI je určená všetkým mužom, čo musia na stretnutiach so svojimi partnermi a klientmi vyzerať vždy bezchybne a to bez ohľadu na to, či za nimi cestujú päť alebo päťsto kilometrov. 

Úlohy modela v kolekcii TRAVEL SUITS MARCO MIRELLI sa ujal Marek Majeský, predstaviteľ ambiciózneho šéfa reklamnej agentúry Adama Lamberta v úspešnom slovenskom filme KANDIDÁT.

Autor a foto: MARCO MIRELLI

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow