18. október 2019. Lukáš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Kupujete jazdené vozidlo? Nechajte si poradiť odborníkmi!

NextFuture NextFuture NextFuture  26.11.2015 26.11.2015  

Rozhodli ste sa pre kúpu jazdeného auta? Nie je tajomstvom, že nové vozidlo môže po troch rokoch stratiť až 50% svojej obstarávacej ceny. Aj preto stále viac a viac ľudí rozmýšľa práve nad kúpou jazdeného automobilu. Choďte však na to s rozumom, nechajte si poradiť odborníkmi na slovo vzatými a ušetrite čas aj peniaze. Spoločnosť AUTOPORADCA s tímom profesionálov vaše auto snov nielen vyhľadá, ale aj preverí zo všetkých uhlov, pomôžu s právnou stránkou a odporučia pre vás to najlepšie riešenie. Vybrať si môžete až z troch balíkov služieb. S AUTOPORADCOM zistíte reálny stav jazdeného vozidla a predídete tak neskorším nepríjemným prekvapenia. Viac informácií nájdete na www.autoporadca.sk.

 

Šetríte čas a peniaze

Už viete, že namiesto nového auta kupujete jazdené. Každý má na to svoje dôvody. Niektorí finančné, ďalší praktické a iní oboje. A tak sa začína celý kolotoč od vyhľadávania a obhliadok vozidiel v autobazároch, dobre mienených rád od známych, porovnávanie cien... Zistiť reálny stav jazdeného auta však nie je jednoduché a stojí nemalé finančné prostriedky. Preto si nechajte poradiť službou AUTOPORADCA.

„Ako odborníci spoločnosti AUTOPORADCA sme klientovi spoľahlivo nápomocní pri zisťovaní nielen technického, ale aj právneho stavu jazdeného vozidla. Preverovanie vybraného automobilu prebieha presne stanoveným odborným postupom a vždy pri otvorenej komunikácii s klientom,“ predstavuje službu Martin Babulic, riaditeľ spoločnosti AUTOPORADCA. S AUTOPORADCOM ušetríte čas, energiu a peniaze, pretože neskoršie zistenia, napríklad búraný diel auta alebo stočené kilometre, môžu byť nepríjemným prekvapením nielen pre vás, ale aj vašu peňaženku.

Profesionálna pomoc, ktorá je vždy na vašej strane

Spoločnosť AUTOPORADCA je nestranným a nezávislým odborníkom, ktorý je s vami počas celého procesu kúpy ojazdeného vozidla. Po zadaní požiadaviek na automobil vám poradca pošle úzky výber vozidiel dostupných na trhu. Vybrané vozidlo prechádza komplexnou revíziou technického a právneho stavu. Profesionáli zistia za vás jeho aktuálny stav a odhalia detaily z jeho minulosti, napríklad aj to, či auto bolo havarované, vytopené, či má stočené kilometre, je predmetom exekučného konania alebo nemá inú právnu vadu, pre ktorú by ste auto nemali v žiadnom prípade kúpiť. „Po preverení jazdeného vozidla pomôžeme aj pri uzatváraní kúpnej zmluvy, poistenia a financovania. Naši zákazníci dostanú záverečnú správu o stave vozidla, ktorá dokumentuje jeho stav v danom čase,“ upresňuje Martin Babulic.

Všetko pod jednou strechou

Môžete si vybrať z 3 balíkov služieb, podľa svojich potrieb a možností. A keďže jedným balíkom môžete získať technické a právne preverenia, a to pod jednou strechou, nemusíte sa obracať na žiadnych ďalších odborníkov, ktorí by vám poradili iba čiastkovo.

  • Štartér: základne preverenie jazdeného vozidla
  • Kontrolka: detailné preverenie jazdeného vozidla
  • Kompletka: nájdenie a detailné preverenie jazdeného vozidla

Ceny balíkov služieb AUTOPORADCA začínajú už od 99 EUR.

Zdroje a foto: AUTOPORADCA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow