1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Lacné letenky a ubytovanie v Londýne

NextFuture NextFuture NextFuture  12.4.2016 12.4.2016  

Žiť a pracovať v Londýne? Prečo nie? Anglický Londýn je lákadlom pre nejedného slovenského občana. Pre niekoho možno nepredstaviteľné, pre niekoho až príliš reálne.

V riadkoch nižšie vám poradíme ako sa vysporiadať s ubytovaním v Londýne a ako sa tam dopraviť bez toho, aby ste utratili všetky svoje doterajšie úspory. Zopár rád naviac by sa vám určite hodilo. Získate prehľad a následne sa nenecháte nachytať. Ak máte možnosť opustite stereotypnú manuálnu prácu, pri ktorej bolo na dennodennom poriadku používanie ochranných pracovných pomôcok. Začnite si svoj sen žiť v Anglicku. Pracujte tam alebo si tam choďte oddýchnuť.

Zoznámte sa s každým zákutím mesta

Ak sa chystáte pôsobiť nejaký čas v Londýne, vopred si nájdite čas na výlet, ktorý vám umožní spoznať toto anglické mesto. Vyberte sa na výlet po všetkých pamiatkách v Londýne. Má vám naozaj čo ponúknuť. Verte, že 24 hodín vám nebude stačiť na to, aby ste spoznali každý detail mesta na rieke Temža. Oblečte si pohodlné oblečenie a nasaďte si najlepšie náhrdelníky. Mesto vás zaručene očarí. Vy však skúste londýnskych obyvateľov očariť tými najlepšími šperkami.

Lacné letenky, vďaka ktorým sa dostanete priamo do Londýna

Nenechajte sa odlákať cestovnými kanceláriami, ktoré ponúkajú aj letenky do konkrétnych zahraničných miest. Ak ste ešte nepočuli o fenomenálnom Pelikánovi, ktorý pre svoju klientelu ponúka naozaj lacné letenky, je na čase, aby ste sa o ňom dozvedeli. Až smiešne ceny leteniek do Londýna zlákali mnoho klientov od iných cestovných kancelárii práve k Pelikánovi. Ak plánujete pravidelne cestovať na Slovensko alebo sa len chystáte na pár dní oddychu v Londýne, využite služby Pelikána. Nestane sa, že o týždeň – dva budete frflať, že všetky vaše úspory ste minuli práve na výlet do Londýna.

Výhodné ubytovanie v Londýne, ktoré neodmietnete

Londýn je až príliš drahé mesto, aby ste si kupovali byt. Ak tam plánujete zostať a istý čas tam aj pracovať, využite lukratívne bývanie typu House Share. Výhodnejšie a lacnejšie ubytovanie v Londýne by ste len ťažko zháňali. Takéto ubytovanie má spoločné priestory, ako sú kuchynka, kúpeľňa a obývacia izba. Ide o najlacnejšiu variantu ubytovania, ktorá pre slovenských občanov býva najvýhodnejšia. Chcete si ju obzrieť?

Zdroje : Seocentrum s.r.o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow