26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

LANVIN PRICHÁDZA S LIMITOVANOU EDÍCIOU VÔNE ÉCLAT D’ARPÈGE TROPICAL FLOWER LIMITED EDITION

 2.8.2017 2.8.2017  

Najúspešnejšia vôňa módneho domu Lanvin, Éclat d’Arpège, odhaľuje svoju novú podobu v limitovanej edícii Tropical Flower, ktorá omamuje zmysly a láka na tropickú cestu do ďalekej zeme vychýrenej luxusnou prírodou a pestrosťou živých farieb.

 

Ikonický flakón

Odetý v ilustrácii inšpirovanej džungľou, flakón vône Éclat d’Arpège Tropical Flower preberá dizajn modernej potlače, ktorá je v súčasnosti absolútne trendy. Zelené listy a popínavá rastlina obklopujúca okrúhly ikonický tvar odhaľuje fialkastú tekutinu ako odkaz na jeden z najdominantnejších tónov vône, fuksiu. Dva prepletené prstene okolo hrdla flakónu symbolizujú posvätné puto dvojice, ktorú charakterizuje bezpodmienečná vzájomná láska. Uzáver je korunkou flakónu v delikátnej podobe ružového kamienka evokujúceho zakázané ovocie.

Vonkajšie balenie s motívmi palmových listov a exotických kvetín upozorňuje na neodolateľne tropickú verziu vône Éclat d’Arpège.

Nádherná interpretácia vône

Evokuje ľahkosť, zmyselnosť, sviežosť a únik. Éclat d’Arpège je vôňou príjemných pocitov, ktorú vytvorila parfumérka Karine Dubreuil ako drevitú, ovocno-kvetinovú kompozíciu.

Vzrušujúci kokteil vonných zložiek vám rozbúši srdce. Ikonická vôňa je dokonalým kokteilom návykových a neodolateľných tónov. Už od prvého stretnutia vo vás vzbudí dojem jemnej a živej vône. Je v nej obsiahnutá sviežosť orgovánovej zelenej a búrlivosť lístkov sicílskeho citrónu. V srdci skrýva saténovú jemnosť kvetov vistérie, nežnú ľahkosť lístkov zeleného čaju, zamatové vzrušenie z kvetov broskyne, veľkorysú zmyselnosť červenej pivónie a dychtivú neviazanosť čínskeho osmanthusu. Biely libanonský céder, sladké pižmo a vzácna ambra odhaľujú svoju lahodnú zmyselnosť, tak nežnú a zahaľujúcu. Vôňa zanecháva úžasnú stopu, ktorá pozdvihuje telo aj myseľ.

Línia

Parfumovaná voda 50 ml

Limitovanú edíciu Lanvin Éclat d’Arpège Tropical Flower nájdete v predaji od septembra 2017.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow