26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Le Bar - Meniaci sa chameleón

NextFuture NextFuture NextFuture  23.5.2013 23.5.2013  

Cez deň pokojné miesto na posedenie pri kvalitnej káve, večer životom a zábavou pulzujúci nočný klub a koktail bar. Aj takto by sa dal definovať bratislavský podnik na brehu Dunaja – Le Bar.

 

V podniku Le Bar v bratislavskom nákupnom centre už od skorého rána rozvoniava káva, smažené vajíčka a čerstvé lievance. Raňajky sa tu podávajú v príjemnom prostredí s upokojujúcim výhľadom na vodu.

Je to obľúbené miesto najmä na ranné pracovné stretnutia, ale aj na príjemný začiatok dňa v štýle „Savoir vivre“.

Cez obedy si okrem zvýhodneného obedového menu môžete vybrať aj z a la carte menu, ktoré šéfkuchár pravidelne sezónne obmieňa. Z rovnakej ponuky si môžete vybrať aj vtedy, ak sa rozhodnete zájsť do Le Bar na večeru. Medzi obľúbené jedlá patria najmä šaláty, steaky, sendviče, ale aj tatárske bifteky, prípadne čerstvý tuniak či losos.

 

Le Bar ako kaviareň

Lukratívna lokácia a pekný výhľad zvádza na príjemné posedenie pri káve. Miesto je v priebehu dňa často navštevované možno aj preto, že tu podávajú naozaj kvalitnú kávu značky Bristot, Tiziano Reserva, namiešanú v pomere 90% arabica a 10% robusta. Baristi, ktorí pre Le Bar pracujú, reprezentovali podnik na rôznych slovenských, ale aj svetových súťažiach.

Ďalším obľúbeným nápojom počas dňa sú domáce limonády. V nápojovom lístku ich nájdete približne 20 druhov, pričom pri príprave sa využíva najmä čerstvé ovocie a šťavy z neho. Populárny je aj zázvor a rôzne netradičné príchute ako ruža, levanduľa, uhorka či bazalka.

 

Le Bar ako koktail bar

Podvečer sa Le Bar mení na trendový kokteil bar. Obľúbené sú najmä rumové koktaily a vína. V nápojovom lístku je aj slušný výber vín Champagne. Na svoje si prídu aj fanúšikovia rumov. Degustovať môžu rumy takmer z celého sveta a k tomu si vychutnať aj prvotriednu cigaru.

 

Le bar ako night club

S nocou prichádza do Le Baru aj zábava. Party sa začína a podnik sa zapĺňa. V bare nezriedka vystupujú rôzni umelci zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Pokojne sa vám môže stať, že si do podniku zájdete len na jeden koktail a odrazu sa na pódiu objaví Dara Rolinc či známy DJ z Ibizy a „donúti“ vás odísť až nad ránom. Priestor je ideálny aj na spoločenské akcie a firemné podujatia či súkromné party.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow