29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Lifestyle a business v exkluzívnom dizajne

NextFuture NextFuture NextFuture  16.9.2014 16.9.2014  

Priamo na streche nového nákupného centra „Centrál“ v dizajne zeleného parku sa nachádza štýlový Lindner Hotel Gallery Central. Väčšina izieb ako aj Bar & Lounge hosťom ponúka fantastický výhľad na staré mesto a symbol mesta – Bratislavský hrad.

 

Výhodná poloha hotela medzi centrom mesta a letiskom ako aj prepracované možnosti podujatí s najmodernejšou konferenčnou a komunikačnou technikou pre usporiadanie konferencií a rôznych podujatí, robia z hotela okrem atraktívneho miesta na stretnutia aj inovatívnu biznis lokalitu. Priamy prístup k viac ako 150 obchodom a butikom ako aj k jedinečnému fitness centru s krytým bazénom, pôsobivá blízkosť malebnej historickej časti mesta a v neposlednom rade aj osviežujúce prostredie hotela, rozbúši srdcia návštevníkov mesta ale aj fanúšikov nakupovania.

Izby

Celkovo 222 izieb, apartmánov a corner apartmánov ako aj dvojposteľových izieb, vhodných aj pre hendikepovaných, ktoré Vás privítajú príjemnou a modernou atmosférou sa môžu sčasti pýšiť aj fantastickým výhľadom na Bratislavský hrad. K vybaveniu všetkých izieb patrí kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fén a kozmetické zrkadlo ako aj TV s plochou obrazovkou, telefón, minibar a izbový trezor. Toto je to pravé miesto kde sa skutočne môžete uvoľniť a oddýchnuť si v pohodlí útulnej a zároveň modernej izby.

Gastronómia

Hotelová reštaurácia Vás privíta lákavým prostredím, útulnou lounge-zónou a jedinečnou terasou s výhľadom na park. Vychutnáte si tu nielen regionálne a sezónne špeciality, ale aj tradičnú kuchyňu a delikatesy medzinárodnej kuchyne.

V Outlook Bar & Lounge na 13. poschodí si môžete okrem kulinárskych špecialít a delikátnych chuťoviek vychutnať aj skvelý výhľad na mesto a Bratislavský hrad. Či už s priateľmi, sami alebo vo dvojici, práve tu môžete nechať doznieť svoj napínavý deň.

Podujatia

V hoteli Lindner Hotel Gallery Central sú vám k dispozícii pre vaše rokovania a najrôznejšie podujatia 3 konferenčné miestnosti pre 80 osôb, 1 menšia boardroom pre 8 osôb a pre banketové potreby je možné vytvoriť priestor pre 150 osôb. Všetky konferenčné miestnosti disponujú denným svetlom a sú vybavené najmodernejšou konferenčnou technikou. Exponovaná poloha hotela priamo na streche nákupného centra v dizajne parku a široká paleta voľno časových možností v okolí je veľmi vhodná pre vytvorenie individuálnych aj kolektívnych programov. Toto miesto vám atraktívne zavŕši, každé podujatie.

Voľný čas & wellness

Svoj deň môžete začať alebo ukončiť skutočným osviežením alebo uvoľnením – skokom do 25 metrového bazéna vo wellness v rámci budovy, kde vám je k dispozícii aj široká škála fitnes aktivít (prevádzkovateľom nie je hotel).Toto je miesto kde si môžete dopriať aktívny relax alebo sa len tak uvoľniť. Priamy prístup do nákupného centra vám pomôže spojiť príjemné s užitočným s viac ako 150 obchodmi a butikmi, ktoré môžete hneď plní síl navštíviť!

Kontakt:

Lindner Hotel Gallery Central

Metodova 4

82108 Bratislava

+421 2 3993 0000

nerhotels.comratislava@lindreservations.b

Zdroj a foto: Lindner Hotel Gallery Central

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow