24. október 2020. Kvetoslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

MAMA`S DESIGN & BOUTIQUE HOTEL**** - biznisový hotel v centre mesta

NextFuture NextFuture NextFuture  1.10.2015 1.10.2015  

V širšom centre Bratislavy sa nachádza dizajnový, butikový hotel určený prioritne pre biznis klientelu.

 

Štýlové bývanie

V hoteli na vás čaká ubytovanie v luxusne zariadených Superior a Executive izbách. Určite vás poteší nadštandardne vybavený minibar, 37-palcová plazmová televízia, ako aj ďalšie drobnosti, ktoré prispievajú k spríjemneniu a komfortu ubytovaných hostí - žehliaca doska so žehličkou či vankúšové menu s možnosťou výberu toho najlepšieho vankúša pre váš nerušený spánok. Vaše súkromie bude zabezpečené vďaka zvukotesnému systému, ktorým sú všetky izby vybavené. V cene  ubytovania sú vynikajúce kontinentálne raňajky, v ponuke ktorých nechýbajú špeciality v podobe domácich nátierok, zeleninových a ovocných smoothies a chutných koláčov.

Útulné wellness

Po náročnom pracovni dni určite oceníte možnosť oddychu v malom, ale kompletne vybavenom wellness centre. Jeho súčasťou je vnútorný bazén s aktívnym protiprúdom a masážnymi tryskami, fínska sauna aj fitnescentrum so širokým výberom strojov na cvičenie. Po cvičení a plávaní si môžete posedieť v záhradnej terase, ktorá je súčasťou wellness.

 

Výnimočný výhľad

Panoramatický výhľad na mesto sa vám ponúkne na oddychovej strešnej terase. V letných mesiacoch sa môžete príjemne osviežiť v jacuzzi a zároveň spolu s vašimi blízkymi alebo priateľmi vychutnávať spoločné posedenie a kochať sa fascinujúcim pohľadom na mesto a hrad napríklad s pohárom kvalitného vína, ktoré nájdete v ponuke hotelovej reštaurácie.

Exotická kuchyňa

Mama`s Panasian Restaurant sa zameriava na panázijskú kuchyňu, ktorá predstavuje to najlepšie, čo východná gastronómia ponúka - zmes thajskej, japonskej, kórejskej, vietnamskej a ďalších národných kuchýň Ázie. Vyznačuje sa absolútnou čerstvosťou surovín. K hlavným surovinám patria ryby, morské plody a zelenina. Vďaka tomu patrí právom táto kuchyňa k najzdravším na svete. V hoteli preferujú hlavne thajskú a japonskú kuchyňu, samozrejmosťou je sushi, ktoré bezpochyby patrí k najlepším v meste. Špeciality panázijskej kuchyne sú aj súčasťou obedového biznis menu.

Biznis služby pre vás

V celom hoteli je neobmedzený free prístup na Internet. K dispozícii je vám 24-hodinová recepcia so štandardnými biznis službami. Využiť môžete našu službu limousine service a v prípade potreby si zdarma zapožičať notebok. Rokovací salónik pre dvanásť osôb je vhodným miestom pre menšie pracovné stretnutia v diskrétnom prostredí.

Ak dávate prednosť menším hotelom a počas vášho pobytu oceňujete rodinnú atmosféru a intímne prostredie, je pre vás hotel Mama`s ideálnym riešením.

MAMA`S DESIGN & BOUTIQUE HOTEL

Chorvátska ulica 2, 811 08 Bratislava

tel: +421 2 502 69 100, amas.sk@hotelmrecepcia, www.hotelmamas.sk

Zdroje a foto: MAMA`S DESIGN & BOUTIQUE HOTEL

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow